×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.0°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
16. decembris, 2016
Drukāt

Šoks: Latgalē pudeles brāļi apzog bojāgājušos pēc autoavārijas

Avārijas vieta. Foto no "skaties.lv"Avārijas vieta. Foto no "skaties.lv"

Pēc traģiskas avārijas Rēzeknes pusē vietējie iedzīvotāji nozaguši bojāgājušo – divu ārzemnieku – mantas, TV3 raidījumam “Bez Tabu” stāstīja kāda aculieciniece. Savukārt policija noraida ziņas, ka mantas būtu pazudušas vai nozagtas.

Pēc aculiecinieces vārdiem, kas vēlējās palikt anonīma, “kam tika dators, vienam telefons. Cits pat bērnu ratus bija aizvilcis. Policija nepasargāja tās mantas. Man bija šoks!”. Bet kāda cita ciema iedzīvotāja stāstīja, ka vietējie iedzīvotāji metušies palīdzēt cietušajiem, jo domāju, ka vēl dzīvi, tāpēc no automašīnas izmetuši daļu mantu. Ātri ieradušies dienesti, kuru darbinieki likuši pārtraukt jebkādas darbības.

Valsts policijas pārstāve Ksenija Belova noraida pārmetumus, ka policija nav pasargājusi cietušo mantas. Apkārt automašīnai bijušas izmētātas mantas, bet, kamēr atbraukusi operatīvā grupa, vieta bija apsargāta, arī pēc operatīvās grupas atbraukšanas visas mantas tika savāktas un izņemtas kriminālprocesa ietvaros.

“Teikt to, ka tās mantas būtu nozagtas, tam nav pamata. Kad ieradās cietušo pārstāvji, un tās mantas tika nodotas viņiem, no viņu puses nav bijis sūdzību un iesniegumu par to, ka daļa mantu būtu pazudusi,” teica policijas pārstāve.

Pēc raidījuma vēstītā, traģiskais negadījums noticis Vertukšnes ciemā, kur avarēja “Renault” markas automašīna. Dzīvību zaudēja Krievijas pilsone un Francijas pilsonis. Iespējams, ka šoferis pie stūres iemidzis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+