×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Otrdiena, 22. maijs, 2018
13. oktobris, 2015
Drukāt

ŠOKS: Jaunību atguvusī Pugačova “iespļauj sejā” Putinam; video izņem no interneta (8)

Kadrs no videoKadrs no video

Krievijas estrādes primadonna Alla Pugačova sajūsminājusi jauno izpildītāju konkursa “Jaunais Vilnis” apmeklētājus ar jauneklīgu izskatu un košiem tērpiem, toties sadusmojusi televīzijas kanāla “Rosija 24” vadību – dziesma “Святая ложь” esot izskanējusi kā “spļāviens sejā (Krievijas prezidentam Vladimiram) Putinam”.

Video ar dziesmas ierakstu steidzīgi izņemts no kanāla oficiālās vietnes “Youtube”, un Krievijā lēš, ka to aizliegs arī ēterā, vēsta resurss “glavred.info”.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Visu cieņu šai māksliniecei. Varu viņu tikai apbrīnot.

  2. Šī dziesma jau kādus 30 gadus veca. Tiešām nesaprotu, kur te var saskatīt spļāvienu Putina virzienā. Jā, tas ir zināms fakts, ka Pugačova nav starp Putina faniem, taču runāt par publisku spļāvienu,….. tas nu ir stipri pārspīlēts!

  3. stulbs vēl stulbāks.Tas par mūsu bāleliņu prāta spējām.Neko viņa nespļāva nevienam ,katrs mēģina iztulkot pēc savas saprašanas,bet ar to saprašanu tā ir kā ir.

  4. Visu cieņu! Jau likās, ka ĶĪSEĻA diareja pārņēmusi pat Krievijas zināmākos ļautiņus …

  5. Lai ko saka, bet šī ir izcila māksliniece.Un viņas uzdrīkstēšanās ir pretstat visiem tiem lēkājošajiem Jaunā viļņa prosti – tiem – Aguķiniem, Valērijām un Gazmanoviem.
    Visu cieņu Allai Pugačovai.Mūsu Prāta vētra varētu pamācīties.

  6. Vajadzēja tam Pūķinam iedot ar kāju pa .. arī.

Draugiem Facebook Twitter Google+