×
Mobilā versija
Brīdinājums +24°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
18. oktobris, 2016
Drukāt

Šoks: rēķins par telefona zvanu 178 eiro apmērā (4)

Savu pieredzi ar telefona zvaniem raidījumiem stāstīja Inga.Savu pieredzi ar telefona zvaniem raidījumiem stāstīja Inga.

Ekrānšāviņš no "Bez Tabu" sižeta.

Kādai Latvijas iedzīvotājai, atrodoties ārzemēs, sastādīts telefona rēķins 178 eiro apmērā, bet viņa ir pārliecināta, ka zvanu nav veikusi.

TV3 raidījums “Bez Tabu” vēsta, ka Inga un viņas mamma devušās uz Sanktpēterburgu, nolemjot, ka Krievijā tālruni izmantos tikai ārkārtas situācijās, jo sarunas ir dārgas. Otrajā dienā, esot Krievijā, mammas telefonam izejošie zvani atslēgti, jo pārsniegts kredīta limits par it kā notikušu pusotru stundu ilgo zvanu uz Latviju, kas maksājis 178 eiro. Arī adresāts noliedz, ka zvanu saņēmis, ziņoja raidījums.

“Tele 2” pārliecināts, ka zvans ticis veikts, jo arī zvana saņēmēja operators “Bite Latvija” apstiprinājis, ka savienojums no Krievijas ir noticis. Mobilo sakaru operatori stāsta, ka varbūtības esot vairākas: nenobloķēti taustiņi vai nejaušs pieskāriens. Izņēmuma kārtā par zvanu gandrīz divi simti eiro klientei nebūšot jāmaksā, ziņoja raidījums.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. man bija gadījums, kad tas pats operators jau bija iesniedzis parāda piedzinējam pret mani lietu par vairāk kā 120 eur parādu. Es tādu pakalpojumu no viņiem netiku pirkusi, bet viņi apgalvoja, ka esot līgums. Kad prasīju, lai uzrāda līgumu, tad nebija ko uzrādīt. Un interesantākais, ka arī parāda piedzinējiem nebija mana līguma. Uz kāda pamata tad piedzen? Vai tad var tā vienkārši piezvanīt un pasūtīt, ka tipa tas un tas man parādā, pierēķināt savus procentus un uz priekšu? 2 mēnešus staigāju pie viņiem, kamēr panācu, ka atzina, ka viņu kļūda, tiešām es neesmu neko parādā. Tātad pat tā var darīt, cerībā, ka cilvēks aizmirsīs, ko pirms 5-6 gadiem parakstījis vai nav, summa arī it kā nav nenromāli liela un gan jau ka kāds nobīstas, un mīļā miera labad arī samaksā.

  2. Pat ja zvans bija ,tad 178 eiro par 1,5 minūtēm nu nav normāli. Neticu ka tāda ir maksa ,ja tiešām tāda ir ,tad pie robežas tel.tūlīt ir jāatslēdz un jāzvana uz mājām ,ja aplaupa, piekauj un pliku ieliek slimnīcā un tad arī vajadzētu zvanīt uz vēstniecību vispirms.Kāds uzrakstiet kāda ir tā maksa zvanot no Krievijas uz Latviju.

    • ja ka zvanija pusotru stundu. tad cipars protams varetu but tāds, bet nu iedomājoties pat situāciju ka nav nobloķēti taustiņi un noticis netīš savienojums, kā apgalvo operatori, tad tas taču nevilktos pusotru stundu, otrā galā taču noliktu klausuli ja neviens nerunā. tā ka ir acīmredzama operatora krāpšanās

  3. jau fakts vien ka beigās rēķinu atlaida, liecina ka nekāda zvana nebija. vec joks ar nepamatotiem rēķiniem, sen gan nebija dzirdets ka operatori turpina tā darit, bet acimredzot ka turpina. gadus atpakaļ tādus nenotikušu sarunu rēķinus saņēma katrs otrais klients, un visiem bija jāsamaksā, neko nevareja pierādit

Draugiem Facebook Twitter Google+