Mobilā versija
+1.3°C
Krišs, Ksenija, Eglons
Otrdiena, 24. janvāris, 2017
13. oktobris, 2016
Drukāt

Sola atbalstu cīņā ar terorismu

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Eiropas Savienības jaunais drošības komisārs Džūljens Kings cildināja dalībvalstis par to veikumu drošības stiprināšanas jomā, kā arī solīja Briseles atbalstu cīņai ar pieaugušajiem terorisma draudiem.

“Dalībvalstis paveikušas daudz darba šajā jomā, bet tas nenozīmē, ka nav pasākumu, kas būtu veicami ES līmenī”, preses konferencē Hāgā sacīja komisārs. “Ir jāpaveic darbs, lai slēgtu telpu, kurā teroristi var būt aktīvi, cita starpā arī ieviešot jaunas likuma normas un vēršoties pret radikalizēšanos,” teica komisārs. Kings ir bijušais Britānijas vēstnieks Francijā, un jaunajā ES drošības komisāra amatā viņš tika apstiprināts pagājušajā mēnesī. Komisāra uzdevumos ietilpst uzlabot dalīšanos ar informāciju un izlūkošanas datiem, ņemot vēra pēdējā laika teroraktu pieredzi. Tā kā Britānija referendumā jūnijā nobalsoja par izstāšanos no ES, Kings, pēc visa spriežot, būs pēdējā augstā britu amatpersona Eiropas Komisijā.

Pievienot komentāru

Pieaudzis bojāgājušo skaits Itālijas lavīnāBojāgājušo skaits lavīnā, kas 18.janvārī apraka viesnīcu Itālijas centrālajā daļā, pieaudzis līdz deviņiem, bet par pazudušiem joprojām tiek uzskatīti 20 viesnīcas viesi un darbinieki, otrdien paziņoja amatpersonas.
Draugiem Facebook Twitter Google+