Mobilā versija
+1.3°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Ceturtdiena, 27. aprīlis, 2017
13. oktobris, 2016
Drukāt

Sola atbalstu cīņā ar terorismu

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Eiropas Savienības jaunais drošības komisārs Džūljens Kings cildināja dalībvalstis par to veikumu drošības stiprināšanas jomā, kā arī solīja Briseles atbalstu cīņai ar pieaugušajiem terorisma draudiem.

“Dalībvalstis paveikušas daudz darba šajā jomā, bet tas nenozīmē, ka nav pasākumu, kas būtu veicami ES līmenī”, preses konferencē Hāgā sacīja komisārs. “Ir jāpaveic darbs, lai slēgtu telpu, kurā teroristi var būt aktīvi, cita starpā arī ieviešot jaunas likuma normas un vēršoties pret radikalizēšanos,” teica komisārs. Kings ir bijušais Britānijas vēstnieks Francijā, un jaunajā ES drošības komisāra amatā viņš tika apstiprināts pagājušajā mēnesī. Komisāra uzdevumos ietilpst uzlabot dalīšanos ar informāciju un izlūkošanas datiem, ņemot vēra pēdējā laika teroraktu pieredzi. Tā kā Britānija referendumā jūnijā nobalsoja par izstāšanos no ES, Kings, pēc visa spriežot, būs pēdējā augstā britu amatpersona Eiropas Komisijā.

Pievienot komentāru

Uzlec Makrona zvaigzne (4)Franču balsojums aizslauka tradicionālās partijas
Baltijas valstu gaisa telpā notiek NATO mācības (1)Baltijas valstu gaisa telpā otrdien un trešdien notiek NATO gaisa spēku mācības "Ramstein Alloy 4", informēja Lietuvas Aizsardzības ministrija.
Draugiem Facebook Twitter Google+