×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.5°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
14. oktobris, 2014
Drukāt

Sola “nopietni” runāt ar Putinu (3)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Austrālijas premjerministrs Tonijs Abots (attēlā) paziņojis, ka G20 dalībvalstu apspriedes laikā grasās Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam uzdot nepatīkamus jautājumus par jūlijā Ukrainā notriekto Malaizijas pasažieru lidmašīnu.

“Es Putina kungam atgādināšu, ka Austrālijas iedzīvotāji gāja bojā. Viņus nogalināja Krievijas atbalstītie nemiernieki, izmantojot Krievijas piegādātos līdzekļus,” norādīja Abots. Starp 298 lidmašīnas bojāejas upuriem bija arī 38 Austrālijas pilsoņi un iedzīvotāji. Austrālijas premjerministrs arī norādīja, ka “priekšā vēl ir vairākas nopietnas sarunas ar Krieviju un saruna ar Putinu būs viena no nopietnākajām”. Austrālija iepriekš paziņoja, ka tai nav izdevies pārliecināt pārējos G20 dalībvalstu līderus neuzaicināt Krievijas prezidentu piedalīties apspriedē, ņemot vērā Maskavas agresiju Ukrainā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. “NOPIETNI” parunāt var vienīgi Abota kungs pats ar sevi!!! Putina kungam NEEKSISTĒ nopietnas sarunas, tas nav viņa gaumē!!! Viņš darījis un DARĪS kā uzskatīs par vajadzīgu!?! Notrieca pasažieru lidmašīnu NU UN???????Nevarēja LAIKUS IZMEKLĒT LIETU, NU UN????????? Vēl tagad nav slēdziens, NU UN!!!!! Redziet, Abota kungs, jums PAT neizdevās pārliecināt pārējos G20 valstu līderus NEUZAICINĀT Krievijas prezidentu piedalīties apspriedē…Pagaidiet, kad Francija naudas kāres rezultātā Krievijai pārdos kuģus “MISTRAL” … Tad lai pasaule saturas!!! Krievija ne pret vienu LĪDZJŪTĪBU neizjūt!!!

  2. Sak kartejo reizi murgot ,,ukraina nogaza lidmasinu , cik vienpusiga morale tiem Asv pakalpiniem.

  3. Nu jau, šķiet, bija laiks paziņot lidmašīnas avarijas komisijas darba rezultātus.

Draugiem Facebook Twitter Google+