Mobilā versija
+20.7°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Svētdiena, 23. jūlijs, 2017
31. oktobris, 2016
Drukāt

Sola plašas ceļu policistu pārbaudes

celu_policists_protokols1

Ilustratīvs attēls

Iekšējās drošības birojs (IDB) pagājušā nedēļā sadarbībā ar Valsts policiju (VP) pirmo reizi rīkojis Ceļu policijas ekipāžu ārpuskārtas pārbaudes un tādas sola organizēt arī turpmāk, informēja IDB.

Piedaloties pārstāvjiem no VP Iekšējās kontroles biroja, VP Rīgas reģiona pārvaldes Iekšējās izmeklēšanas biroja un IDB, tika organizētas trīs grupas, kas vienlaicīgi veica Ceļu policijas ekipāžu pārbaudes Rīgā un tās apkārtnē. Pārbaužu laikā uzmanība tika pievērsta ne tikai ceļu policistu profesionalitātei un rīcībai, apturot autovadītājus, bet tika arī apsekotas automašīnas un tajās esošais inventārs.

IDB novērojis, ka ceļu policisti sadarbojas, laipni atbild uz jautājumiem un uzrāda prasīto.

Plānots, ka līdzīgas pārbaudes tiks veiktas periodiski un vienlaicīgi vairākās vietās, tostarp reģionos. Uzmanība tiks pievērsta ne tikai ekipāžu pārbaudei, bet arī ceļu policistu izglītošanai, piemēram, par automašīnā pieejamo speciālo līdzekļu pielietošanu un glabāšanu.

Pievienot komentāru

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (7)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (9)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+