Mobilā versija
-0.4°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
15. jūlijs, 2014
Drukāt

Sola “risinājumus” priesteru celibātam


Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Intervijā Itālijas avīzē “La Repubblica” pāvests Francisks solījis “risinājumus” priesteru celibāta jautājumam, šķietami ļaujot arī noprast, ka celibāts ar laiku varētu tikt atcelts.

Intervijā pāvests nosodījis bērnu seksuālo izmantošanu, sakot, ka tā baznīcā ir kā “spitālība”, un atzinis, ka “pedofilijas līmenis baznīcā ir 2%”. “Šie 2% ietver priesterus un pat bīskapus un kardinālus,” atzinis katoļu baznīcas galva. Vatikāna preses pārstāvis Federiko Lombardi norādījis, ka citāti laikrakstā par pedofiliem kardinālu vidū un iespējamo priesteru celibāta reformu neatbilst tam, ko pāvests patiesībā teicis. Lombardi apsūdzēja laikrak­stu “manipulēšanā ar vaļsirdīgajiem lasītājiem”.

Pievienot komentāru

Polija paziņo par ieceri iegādāties pretraķešu sistēmu Polija trešdien paziņojusi par ieceri iegādāties pretraķešu sistēmu, helikopterus un iznīcinātājus armijas spēku pastiprināšanai.
Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju" (1)Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+