×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
8. oktobris, 2014
Drukāt

Mogerini sola stingrību pret “krievu lāci” (3)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Italy's Foreign Affairs Minister Federica Mogherini

Eiropas Savienības augstā pārstāvja ārlietās un drošības politikas jautājumos kandidāte Federika Mogerini no Itālijas paziņoja, ka pret Krievijas “lāci” ir jāizturas gan ar stingrību, gan ar taktiskumu vienlaikus.

Austrumeiropas valstis augustā asi kritizēja Mogerini kandidatūras virzīšanu augstajam amatam, norādot uz viņas nelielo pieredzi Itālijas ārlietu ministra amatā un kreisi centrisku pozīciju, kas liecina, ka viņa ir pārāk maigi noskaņota pret Krieviju par tās lomu Ukrainas krīzes saasinājumā. “Es teiktu, ka ir nepieciešama uzstājība un diplomātija. Līdzsvars būtu atkarīgs no “lāča” reakcijas,” sacīja Mogerini. Viņa arī skaidri pauda, ka Krievija ir vainojama par situāciju Ukrainā, kur tās rīcība uzskatāma par “starptautisku principu pārkāpumu”. Tomēr, viņasprāt, sankcijas līdz šim nav sniegušas “viennozīmīgus rezultātus”.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Itālija vienmēr ir izcēlusies ar “siltām jūtām “un ” izpratni ” attiecībās ar Krievijas totalitārajiem režīmiem. Acīmredzot viņi paši ilgojas pēc tā.

  2. Par to ka rublis nobraucis ,vairāk jāpateicas naftas cenai nekā sankcijām.Par komisāru kļūst ne jau savas gudrības dēļ,bet gan politiskā tirgus rezultātā. Vai tad Dombrovskis Eiropas mērogā būtu izcils ekonomists !?

  3. Sankcijas rezultātus devušas. Krievija spiesta samazināt bruņojumam paredzēto budžetu. Rublis “nobraucis” virs 40 par USD, virs 50 par EUR. Brīnos kā tik aprobežoti cilvēciņi var kā šī kundze var kļut par komisāri.

Draugiem Facebook Twitter Google+