×
Mobilā versija
+11.0°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
2. augusts, 2012
Drukāt

“Solis augšup 4”

solis_augsup_72

Jau ceturtā filma no “Solis augšup” sērijas ir saldais ēdiens tās cienītājiem, un, kā sola producenti, būs vēl iespaidīgāk nekā iepriekšējās daļās, jo par to parūpējies debitants Skots Spīrs, kurš pirms tam strādājis kā videoklipu režisors, tieši tāpēc par interesantākajām jau atzītas tieši deju epizodes, nevis paredzamais stāsts.

 

Galvenās lomas šajā filmā uzticētas Emīlijai, kura dodas uz Maiami, lai kļūtu par profesionālu dejotāju. Tur meitene iepazīstas ar lecīgo dejotāju Šonu, kurš ar saviem draugiem ik pa laikam Maiami ielās organizē nesankcionētus deju priekšnesumus. Un pavisam drīz starp deju soļiem iejaucas romantika, ko gan apdraud Emīlijas neviennozīmīgās attiecības ar viņas bagātajiem un ietekmīgajiem vecākiem.

Nebija ne mazāko šaubu, ka “Solis augšup 4” turpinās tos pašus panākumus, kas izdevās sērijas iepriekšējām filmām, un pēc pirmizrādes Amerikā, kas notika 27. jūlijā, dažu dienu laikā filmas veidotāju kabatās ieripojuši 17 miljoni ASV dolāru. Kinokritiķi gan par šo rauc pieres, taču Holivudas mašinērijai ir savi veidi, kā piepulcēt zāles – arī tad, ja spīdīgā papīrītī iesaiņots vien čiks.

Režisors: Skots Spīrs

Lomās: Ketrīna Makkormika, Raiens Gazmens, Ādams Sevani, Miša Gabriels, Pīters Galahers.

No 3. jūlija “Kino Citadele”, “Cinamon” un “Multikino”

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+