×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
25. septembris, 2012
Drukāt

Solists apsver aiziešanu no grupas “Bon Iver”

Dziedātājs Džastins Vernons apsver aiziešanu no grupas “Bon Iver”, kas ieguvusi divas “Grammy” balvas. “Es patiešām izjūtu nepieciešamību aiziet no grupas, kamēr vēl tā man ir svarīga. Ja es pēc tam atgriezīšos, tas būs tāpēc, ka tā man sagādās vairāk prieka un es būšu atjaunojies,” viņš paskaidroja.

“Dalība grupā man atgādina ūdens tecēšanu no krāna,” viņš teica intervijā amerikāņu radiostacijai “The Current”. “Man tas jāaizgriež un jāaiziet prom, jo liela daļa “Bon Iver” radītās mūzikas ir neapzināta un atklājums mums pašiem. Grupai pievērsta tik liela uzmanība, ka dažreiz tas kļūst traucējoši.”

Vernons nesen sarīkoja konkursu, kurā lūdza faniem izveidot viņa jaunā tetovējuma skici, iedvesmojoties no dziedātāja mīļākā televīzijas seriāla “Northern Exposure”, no kura patapināts “Bon Iver” nosaukums. Uzvarētājs iegūs naudas balvu, un tā zīmējums tiks uztetovēts uz Vernona rokas.

 

{source}
<iframe width=”700″ height=”394″ src=”http://www.youtube.com/embed/5l8otWSs3Ro” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+