Mobilā versija
+7.0°C
Elīna, Drosma, Drosmis
Ceturtdiena, 19. oktobris, 2017
17. novembris, 2013
Drukāt

Solvita Āboltiņa: Saules mūžu Latvijai! (13)

Foto: LETAFoto: LETA

Latvijas iedomātā un iecerētā nākotne nenāks pati no sevis, tā veidojas no mūsu kopīgajiem darbiem, no mūsu domām, sapņiem, attieksmes un rīcības. Mūsu valsts nākotne izaug arī no mūsu tautas vēstures un centieniem, no ikkatra cilvēka ieguldījuma un sirdsapziņas. No tā, ko mums katram nozīmē Latvijas vārds un sarkanbaltsarkanais karogs.

Mēs visi kopā – gan šeit, gan ārvalstīs dzīvojošie – esam Latvijas tauta. Mūsu kopīgais spēks ir atkarīgs no katra individuālā spēka, no mūsu spējas apzināties savas saknes un atcerēties cilvēkus, kas par mūsu valsti ir atdevuši savu dzīvību. Mums visiem kopā ir jāatrod vidusceļš starp sapņiem un darbiem, starp pienākumu un tiesībām, starp zemi un debesīm, starp savām personīgajām un savas valsts interesēm.

Latvijas karogs neplīvo vējā vien, tas plīvo, jo tauta tur Latvijas karogu augsti, cēli un brīvi. Es aicinu mīlēt šodienas Latviju tādu, kāda tā ir un spēj būt, jo tā joprojām ir labākā vieta, kur mums dzīvot un audzināt bērnus. Latvija ir labākā vieta, par kuras izaugsmi rūpēties.

Sirsnīgi apsveicu Latvijas Republikas proklamēšana 95.gadadienā! Saules mūžu Latvijai!

Pievienot komentāru

Komentāri (13)

 1. NETICU NEVIENAM JŪSU VĀRDAM!!! NEVIENAM!!! TAUTA tiešām tur karogu, BET NE TIK AUGSTU, lai to NEAPGANĪTU MŪSU NĪDĪJI UN ĻAUNUMA KOMBINĒTĀJI, kurus jūs un valdiba tik ĻOTI sargājat un aizstāvat!? Par personigām intetresēm jums NEVAJAG RUNĀT -JUMS LATVIJA IR VIENĪGI PAERSONĪGA INTERESE…Par KĀDU kopīgu spēku jūs runājat!? Jums Latvijas vārds un sarkanbaltsarkanais karogs ir TUKŠI, LIEKULĪGI VĀRDI, tie jums nenozimē NEKO…Vārdu “sirdsapziņa” vispār nevajag nonivelēt… ĀBOLTIŅAS kundze! Ja viss par ko jūs runājāt, kā pati sakāt -no sirds, TAD MŪSU BŪTU DAUDZ VAIRĀK un NEBŪTU JŪSU UN MŪSU DIVU DAŽĀDU IZPRATŅU PAR LATVIJU…TAD JŪS UN VALDĪBA BŪTU SARGĀJUŠAS SAVU TAUTU VĀRDA TIEŠĀ NOZĪMĒ, JO TAS BIJA JŪSU SPĒKOS… Tur NEVAJADZĒJA NE LIELAS GUDRĪBAS, NE PĀRMĒRĪGU SPĒKU VAI KO CITU – VIENKĀRŠI VELĒŠANOS TO DARĪT un VISS!!? NU JŪS ESAT NOVĒLUJUŠI -gan jūs, gan valdiba…

 2. Slīpētā uda lapsa no V politbiroja ir veikla Latvijas izpārdevēja un mahinatore .Pretīga divkose , kas iet pa LC, LPP,PLL, TP visatļautības ceļu .Pārāk ilgi skalojusi latviešiem smadzenes , kalpojot svešiem kungiem un izzogot Latviju .
  Šai idotei pat mīļi ir šinderman , osipoff , d*irss, un citi naidīgi okupanti …….

 3. Bārstīt frazes varam visi. Ko Āboltiņa ir darījusi, lai Latvija saules mūžu dzīvotu? Pat viņas vadītajā Vienotībā vairs nav vienotības.

 4. Nu tad rīkojies attiecīgi, Solvita, strādā lai latvisku Latviju stiprinātu un beidz sīkumaino kasīšanos ar koalīcijas partneriem! Tavs ienaidnieks ir SC/VK, nevis RP vai NA.

 5. Ļoti laba uzruna, paldies, un priecīgus visiem svētkus!!!

 6. Ar šādu sejas izteiksmi, ceru, ka Āboltiņas kundze nerunāja par Latviju. Gribi vai negribi jātceras Ušakova sveiciens, izteikts tik mīloši: “Daudz laimes Tev, Rīga!”
  Žēl, “Vērotājs”(komentētājs), ka tu šķiro cilvēkus pēc tā, kur viņš strādā, pašam apkalpojot vismaz 8 firmas un nemaksājot nodokļus, tādējādi apkrāpjot valsti…
  Bet, neskatoties uz to, jaukus svētkus Jums, komentētāji! Sauli sirdī, Āboltiņas kundze!
  Vērotājs (komentētājs), naktī jāguļ mīļotajam blakus,” ja ir, nevis “jābuldurē” par tiem, kuri pašaizliedzīgi strādā valsts labā. Vai ir kāda iestāde Latvijā, kur tu neesi “paganījusies”?

 7. Ja Vienotība uzvarēs nākošajās vēlēšanās,tad tas “saules mūzs” būs tikai četri gadi,bet ļoti iespējams kad vēl ātrāk.

 8. Ar retiem izņēmumiem no ārvalstīm ( rietumiem vai austrumiem) nākošie latvieši ir sevišķi naidīgi Latvijas pamatvērtībām un viņiem piebalso šejienes latvieši gan tie ,kas par latviešiem pieņemti darbā SC gan tādi kuru biznesa intereses ir svarīgākas par Latvijas pamatvērtībām.

 9. Rudas lapsas ar jaunu parūku murgi .

 10. Man šīs rudās lapsas bilde un dir**na jau izsauc alreģiju…:-(( Kādus grēku darbus latvieši ir izdarījuši, ka viņi jau 22 no vietas gadus tiek sodīti ar šādiem “vadoņiem” ?!!!

  • Problēma ir tikai viena , 80 procentiem sabiedrības ar galvu viss nav īsti kārtībā, jo visus šos gadus ievēl tos pašus irsējus un pēc tam gaudodami gaida nākošās vēlēšanas lai darītu tieši to pašu.

Franks Gordons: Iegansts raganu medībām (22)Paziņo deviņus paņēmienus, ar kuriem ASV apdraudot Krievijas suverenitāti.
Lasītāju aptauja
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Valsts pārvaldē grēkojušie nonāk “Latvijas gāzē”!

Bijusī Iekšlietu ministrijas valsts sekretāre Ilze Pētersone-Godmane, kurai šo amatu nācās pamest, jo viņai netika pagarināta pielaide valsts noslēpumam, visticamāk, kļūs par “Latvijas gāzes” topošā meitasuzņēmuma “Gaso” valdes priekšsēdētāju, vēstīja Latvijas Televīzija.

“Latvijas gāzes” padomes priekšsēdētāja vietnieks Juris Savickis stāstīja, ka uz šo amatu esot vairāki kandidāti, bet reālākā esot tieši Pētersone-Godmane. Uzņēmumā “Latvijas gāze” (“LG”) darbu raduši vairāki bijušie politiķi un valsts pārvaldes darbinieki – bijušais premjers Aigars Kalvītis, viņa bijušais padomnieks drošības jautājumos Raimonds Lazdiņš, bijušais ministrs Vinets Veldre, bijušais Saeimas priekšsēdētājs Jānis Straume, bijusī Valsts kancelejas direktore Elita Dreimane, Tieslietu ministrijas juristes, kuras gatavoja dokumentus par gāzes tirgus atvēršanu Latvijā, Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā kādreiz strādājušais Jānis Eisaks, kurš iepriekš iestādē atbildēja par gāzes jautājumiem.

Vai piekrītat apgalvojumam, ka vīriešiem pēc 40 gadiem jālieto steroīdi?
Monika Zīle: Garā mēle un īsās rokas (3)Kuplo ģimeņu ieguvums no demogrāfijas veicināšanai piešķirtajiem miljoniem pagaidām neskaidrs
Draugiem Facebook Twitter Google+