Mobilā versija
+5.3°C
Ivars, Ilgvars
Trešdiena, 1. marts, 2017
16. decembris, 2013
Drukāt

Somijas autobusu firma piedāvā biļetes pret piparkūkām

Foto: LETAFoto: LETA

Somijas tālo maršrutu autobusu kompānija “Matkahuolto” piedāvā saviem klientiem iespēju otrdien izmantot kompānijas pakalpojumus, brauciena biļeti iegūstot nevis apmaiņā pret naudu, bet gan pret piparkūkām, pirmdien vēstīja Somijas sabiedriskā raidorganizācija YLE.

Ziemassvētku laiks Somijā asociējas ar karstvīnu un piparkūkām, bet šogad saceptās piparkūkas pasažieri var izmantot neierastā veidā.

Otrdien pasažieri piparkūkas var apmainīt pret tālā maršruta autobusa biļeti ar nosacījumu, ka piparkūka ir pašcepta, pilnībā ēdama un uz tās skaidri ir norādīta brauciena sākuma un beigu pietura, piemēram, ar cukura glazūras palīdzību.

“Matkahuolto” visā Somijā pret piparkūkām piedāvā apmainīt 500 autobusa biļetes, kuras var izmantot pat 800 kilometru gara maršruta veikšanai no Helsinkiem valsts dienvidos līdz Rovaniemi Lapzemē.

“Piparkūku biļetes ir veids kā pateikties mūsu klientiem par aizejošo gadu un atgādināt viņiem par saspringtāko ceļojumu laiku,” paskaidroja “Matkahuolto”.

“Matkahuolto” klienti piparkūkas pret biļetēm var apmainīt kompānijas birojos, nevis pie autobusa vadītāja.

Pievienot komentāru

"Grindeks" provizoriskā peļņa pērn 9,4 miljoni eiro (1)Latvijas zāļu ražotāja “Grindeks” koncerns pagājušajā gadā, pēc provizoriskiem datiem, strādāja ar 105,366 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 27,5% vairāk nekā
Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums Latvijas vēsturē (27)Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums atjaunotās Latvijas vēsturē
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+