Mobilā versija
+3.5°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
16. decembris, 2013
Drukāt

Somijas autobusu firma piedāvā biļetes pret piparkūkām

Foto: LETAFoto: LETA

Somijas tālo maršrutu autobusu kompānija “Matkahuolto” piedāvā saviem klientiem iespēju otrdien izmantot kompānijas pakalpojumus, brauciena biļeti iegūstot nevis apmaiņā pret naudu, bet gan pret piparkūkām, pirmdien vēstīja Somijas sabiedriskā raidorganizācija YLE.

Ziemassvētku laiks Somijā asociējas ar karstvīnu un piparkūkām, bet šogad saceptās piparkūkas pasažieri var izmantot neierastā veidā.

Otrdien pasažieri piparkūkas var apmainīt pret tālā maršruta autobusa biļeti ar nosacījumu, ka piparkūka ir pašcepta, pilnībā ēdama un uz tās skaidri ir norādīta brauciena sākuma un beigu pietura, piemēram, ar cukura glazūras palīdzību.

“Matkahuolto” visā Somijā pret piparkūkām piedāvā apmainīt 500 autobusa biļetes, kuras var izmantot pat 800 kilometru gara maršruta veikšanai no Helsinkiem valsts dienvidos līdz Rovaniemi Lapzemē.

“Piparkūku biļetes ir veids kā pateikties mūsu klientiem par aizejošo gadu un atgādināt viņiem par saspringtāko ceļojumu laiku,” paskaidroja “Matkahuolto”.

“Matkahuolto” klienti piparkūkas pret biļetēm var apmainīt kompānijas birojos, nevis pie autobusa vadītāja.

Pievienot komentāru

"Mežvidu" tomātu karaļi pārstrādās arī ogas un kaņepes (6)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi.
Pasaulē
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr: Valsts izģērbj mazo uzņēmēju (10)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Draugiem Facebook Twitter Google+