Ekonomika
Bizness

Somijas pastnieku streiks. Kad sūtīt vēstules uz Lapzemi Ziemassvētku vecītim?0

Foto: Evija Trifanova/LETA

Vēstules uz Lapzemi Ziemassvētku vecītim vēl sūtīt nevajadzētu, jo tās var aizkavēties Somijas pasta darbinieku streika dēļ, informē Latvijas Pasts.

Streika dēļ no 11. līdz 24.novembrim būšot apgrūtināta pasta sūtījumu apmaiņa ar šo valsti.

Somijas pasta operatora “Posti” darbinieku streika dēļ, kas notiks no 2019.gada 11. līdz 24.novembrim, divas nedēļas noteikts pilnīgs pasta aviosūtījumu embargo uz un no Somijas, informē Starptautiskā pasta korporācija (International Post Corporation).

Sauszemes sūtījumu apmaiņa ar Somiju šajā periodā saglabāsies, bet tiek brīdināts par iespējamiem tās ierobežojumiem.

Līdz ar Somijas pasta darbinieku izsludināto divu nedēļu streiku šīs valsts pasta operators “Posti” no 11. līdz 24.novembrim noteicis aizliegumu pasta aviosūtījumu pieņemšanai no un uz Somiju.

Saistītie raksti

Vienlaikus pasta sūtījumu apmaiņa pa sauszemes ceļiem tiks turpināta, taču tai iespējami ierobežojumi. Tādējādi minētajā periodā pasta sūtījumu apmaiņa ar Somiju būs apgrūtināta.

Embargo dēļ no Latvijas uz Somiju adresētie pasta sūtījumi, sākot ar 11.novembri, tiks pieņemti Latvijas Pastā un iespēju robežās atbilstoši Somijas pasta operatora norādēm virzīti uz šo valsti pa sauszemes maršrutiem, taču jārēķinās ar šā transportēšanas veida ierobežojumiem un ilgāku piegādi.

Somijas pasta operators “Posti” atvainojas par sagādātajām neērtībām.

LA.lv