×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
5. septembris, 2015
Drukāt

Somijas premjers piedāvā bēgļus izmitināt savā lauku mājā (9)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Somijas premjerministra Sipilas māja.

Aizvien pieņemoties spēkā nelegālās imigrācijas vilnim, kas pārņem Eiropu, Somijas premjerministrs Juha Sipila sestdien piedāvājis izmitināt patvēruma meklētājus savā lauku mājā.

Uzstājoties televīzijā, Sipila, kurš pārstāv Centra partiju, norādīja, ka viņa lauku māja, kas atrodas aptuveni 500 kilometrus uz ziemeļiem no Helsinkiem esošās Kempeles apkārtnē, šobrīd netiekot izmantota.

“Ceru, ka tas kļūs par zināma veida tautas kustību, kas iedvesmos daudzus citus uzņemties daļu nastas bēgļu izmitināšanas krīzē,” piebilda premjers.

Sipila, kura vadītā Centra partija veido koalīciju ar Somu partiju, kas iestājas pret imigrāciju, vairākkārt aicinājis uz lielāku solidaritāti ar ieceļotājiem no Tuvajiem Austrumiem, Āzijas un Āfrikas, kas cenšas iegūt Eiropā politisko patvērumu.

Bēgļu izmitināšanas centri, pateicoties nepieredzētajam nelegālo imigrantu pieplūdumam, ir pārpildīti, un īpaši maz vietu patvēruma meklētāju izmitināšanai ir mazapdzīvotajās teritorijās valsts ziemeļos, kur atrodas arī premjera lauku māja.

Piektdien Somijas valdība paziņoja, ka šogad sagaida 30 000 patvēruma pieprasījumu, kas ir septiņkārt vairāk nekā pērn.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. liela māja, viņš negrib tur uzņemt arī Latvijai kaklā uzgrūstos parazītus?

 2. Premjera vasaras māja atrodas Kempelē, 500 km uz Z no Helsinkiem. Tā ir Lapzeme, tālie ziemeļi! Iespējams, ka tur ir mūžīgais sasalums. Īpaši ziemā Āfikas bēgļi tur jutīsies “pasakaini” un zvanīs saviem radiem un draugiem Āfrikā, lai nekādā gadījumā nebrauc uz Somiju!

 3. lai tad to imigrantu atbalstītāji arī viņus pieņem! Demokrātiski – tas nozīmē arī brīvprātīgi.

 4. Domājošiem:
  Skaidrs, ka tas ir sātanisks plāns. Vispirms kādas valsts pamattautu, piemēram latviešus piespiež uz ekonomisko trimdu, tad ieved bēgļus, sākumā nedaudz.. Tas ir TAUTU, reliģiju un rasu SAJAUKŠANAS plāns! > Līdzīgi darīja Staļins – deportējot veselas tautas, tikai vardarbīgāk, tagad tas tiek panākts ar rafinētākiem līdzekļiem, bet etniski, kulturāli un reliģiski sašķeltu PŪLI vieglāk valdīt – tie nekad ne par ko nespēs vienoties! TĀDA ir GLOBALIZATORU jaunā sistēma.
  Galvenais uzdevums ir vājināt 1) dabisko ģimeni, 2) nacionālu valsti un 3) tradicionālo kristietību… vietā liberasti “junkeri” piedāvā 1) brīvo seksu (izvirtību), 2) kosmopolītismu un bēgļus un 3) ateismu vai ezotērismu.. galvenais graut identitāti…

  • Tieši tā, un tie.kas domā citādi tiek apsaukāti par rasistiem, fašistiem,u.c. neglaimojošiem vārdiem. Par integrāciju varētu pasmīnēt, ja tas nebūtu tik traģiski – ko esam integrējuši 20 gadu laikā???????

 5. Sekošanas cienīgs piemērs!

Draugiem Facebook Twitter Google+