×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.0°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
28. aprīlis, 2017
Drukāt

Somiju vēl klāj līdz metram dziļš sniegs (1)

Ilustratīvs attēls. Foto - LETAIlustratīvs attēls. Foto - LETA

Arī Somijā pavasaris kavējas, lielu valsts daļu aizvien klāj dziļš sniegs, un sinoptiķi brīdina par nedēļas nogalē gaidāmo nākamo sniegputeni.

Saskaņā ar Somijas Meteoroloģijas institūta datiem visā valsts ziemeļu daļā, kā arī daudzviet Somijas vidienē saglabājas no 20 līdz 100 centimetriem dziļš sniegs, kalnos valsts ziemeļrietumos zemi vēl klāj pat 124 centimetrus augsta sniega kārta.

Daudzviet valstī spēcīgi sniga trešdien, 26.aprīlī, un Somijas sinoptiķi izsludinājuši oranžo brīdinājumu par nākamo sniegputeni, kas valsti no dienvidiem šķērsos sestdienas vakarā un svētdien.

Ciklons, kas atnesīs sniegu Somijai, vispirms šķērsos Baltijas valstis.

Saskaņā ar “Global Forecast System” prognozi arī maija pirmajā pusē Somijā vēl ne reizi vien snigs un naktīs gaisa temperatūra bieži vien būs zemāka par nulli.

Valsts galējos ziemeļos sniega sega dažkārt mēdz saglabāties līdz jūnijam, savukārt Somijas dienvidrietumos pēdējais sniegs parasti nokūst aprīļa pirmajā pusē.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  > pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošajiem kriminālnoziedzniekiem
  .
  PRETLIKUMĪGA CENZŪRA smird, la-vīzes administratīvie “locekļi”. Tieši tāpat, kā šo kriminālrecidīvo noziegumu piekopjošie “lielākie kretīni”. Galvenokārt – tāpēc, ka šajā pašreizējā “tiesiskajā valstī” CENZŪRA IR AIZLIEGTA un neizbēgami TIEK SODĪTA SASKAŅĀ AR LIKUMU!!!

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

Draugiem Facebook Twitter Google+