×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.9°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
10. jūnijs, 2013
Drukāt

Somu fotogrāfa personālizstāde Jūrmalā

Foto - publicititātesFoto - publicititātes

No 12. īdz 30. jūnijam Jūrmalas pilsētas muzejā (Tirgoņu iela 29, Majori) skatāma Matti Outakoski /Somija/ fotoizstāde   “Linyphia triangularis un biedri”.

Matti Outakoski dzimis 1953. gada 16. jūnijā Helsinkos un par sevi teic, esmu soms, sāms un “pa pusei” latvietis. Laika posmā no 1974. – 1985. gadam Matti Outakoski ieguva muzikālo izglītību (alts, viola d’amore) Sibeliusa Akadēmijā Helsinkos, kā arī Bratislavas un Vīnes mūzikas augstskolās. No 1985.-1992. gadam strādāja vairākās Somijas avīzēs par žurnālistu un fotogrāfu. 1994. gadā Matti Outakoski sāka strādāt par kultūras pasākumu producentu un fotografēšana ir dabisks turpinājums viņa darbībai mākslas un žurnālistikas nozarēs.
Par izstādi Matti Outakoski teic: “Šajās fotogrāfijās ir redzamas lietas, ko cilvēka acs bez objektīva nevar saskatīt. Cauri objektīvam esmu skatījies uz sev nepazīstamu pasauli un mēğinājis to padarīt redzamāku un saprotamāku. Tajās var redzēt, piemēram, ka pilienam īstenībā nav piliena formas, vai arī kūpinātas reņğes, kas caur makro-objektīvu neizskatās tikai pēc ēdiena… “.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+