×
Mobilā versija
Brīdinājums +26°C
Vineta, Oļegs
Piektdiena, 17. augusts, 2018
18. maijs, 2018
Drukāt

Šonakt Rēzeknes pusē izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks

Foto - LETA/Zane BitereFoto - LETA/Zane Bitere

Ilustratīvs foto.

Šonakt Rēzeknes novada Audriņu pagastā kādā angārā, kurā atradušās darbnīcas, izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, portālu LA.lv informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD)

Izsaukumu uz ugunsgrēka vietu VUGD saņēma plkst. 3.04. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka ar atklātu liesmu angāra tipa ēkā deg darbnīcas 400m2 platībā un blakus esošā šķūņa jumta konstrukcija 15m2 platībā.

Plkst. 5.57 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika lokalizēts un patlaban turpinās tā dzēšanas darbi.

Vakar plkst. 20.09 VUGD saņēma izsaukumu uz Lambertu lielu Mārupē, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg pie dzīvojamās mājas piebūvēta garāža 80m2 platībā un ēkas ārsiena 20m2 platībā.

Plkst. 22.41 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, riepas, zaru kaudze, koks, meža zemsedze, kūdra, bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens, elektrolīnijas vadi, mēbeles, divas vieglās automašīnas, kravas automašīna, divas dārza mājas.

Aizvadītajā diennaktī kopumā VUGD saņēma 41 izsaukumus – 23 uz ugunsgrēku dzēšanu un 11 uz glābšanas darbiem, bet septiņi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+