×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.2°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
13. aprīlis, 2018
Drukāt

Šonakt Tukuma novadā degusi divstāvu dzīvojamā māja (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Ilustratīvs foto.

Naktī plkst. 23.34 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Tukuma novada Zentenes pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies divstāvu dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka deg divstāvu dzīvojamā māja 120m2 platībā un saimniecības šķūņi 200m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas kaimiņi evakuēja vienu cilvēku. Plkst. 7.28 šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks likvidēts, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 12.aprīļa plkst. 6.30 līdz 13.aprīļa plkst. 6.30, VUGD saņēma 172 izsaukumus – 140 uz ugunsgrēku dzēšanu un 22 uz glābšanas darbu veikšanu, bet 10 izsaukumi bija maldinājumi.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, plastmasas caurteka, žogs, zaru kaudze, meža zemsedze, koku jaunaudze, sadzīves mantas, divas vieglās automašīnas, kravas automašīna, dzīvojamās mājas ārsiena, bēniņu pārsegums un jumts, saimniecības ēkas jumts, neapsaimniekotas ēkas jumts un ārsiena, neapsaimniekotas ēkas starpstāvu pārsegums, dārza māja, dzīvojamā māja, sodrēji divu ēku dūmvados un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Vakar Kuldīgas novada Rumbas pagastā no upes tika izcelts noslīcis cilvēks, kurš nodots Valsts policijas darbiniekiem.

Palīdzot nelaimē nonākušiem cilvēkiem, vakar ugunsdzēsēji glābēji Krasta ielā Aknīstē no garāžas bedres izcēla tajā iekritušu cilvēku un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Remonta bedres garāžās ir potenciāli bīstamas ar to, ka tur var uzkrāties CO un CO2 gāzes no dzinēju darbināšanas iebraucot un izbraucot, jo tās ir smagākas par gaisu. Iekāpjot šāda bedrē un tur kādu laiku uzturoties, cilvēks saindējas un ļoti īsā brīdi zaudē spēku, nespēj izkļūt no tās un nokrītot uz grīdas riskē nosmakt, tas ir, ja nepaspēj izsaukt palīdzību.
    Tā ka esiet uzmanīgi ar savu veselību.

Draugiem Facebook Twitter Google+