Mobilā versija
Brīdinājums +0.9°C
Johanna, Hanna, Jana
Piektdiena, 15. decembris, 2017
19. novembris, 2017
Drukāt

“Sonarworks” turpina pārsteigt pasauli: Latvijas uzņēmums gūst atzinību Berlīnē

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Eiropas vadošajā austiņu izstādē “CanJam Europe”, kas šogad notika Berlīnē, atzinību guvis viens no Latvijas pazīstamākajiem un veiksmīgākajiem jaunuzņēmumiem vēsturē – audiotehnoloģiju jaunuzņēmums “Sonarworks” un tā izstrādātā programmatūra “True-Fi”.

Uzņēmuma produkts ieguvis balvu kā gada labākais piederums mūzikas baudīšanai. Ar “True-Fi” palīdzību tiek izlabotas nepilnības skandu un austiņu skanējumā. Tas ļauj ikkatram mūzikas cienītājam izbaudīt mūzikas skanējumu tieši tādā kvalitātē, kā to mūziķis radījis ierakstu studijā.

“Šī mums ir milzīga atzinība, jo pirmo reizi prezentējām savu produktu mūzikas cienītājiem. Līdz šim strādājām tikai ar mūzikas profesionāļiem un ierakstu studijām,” norāda uzņēmuma patērētāju produktu vadītājs Jānis Spoģis. Kopš debijas profesionālā audiotirgū 2015. gada sākumā “Sonarworks” kļuvis par pasaules līderi digitālās skanējuma korekcijas jomā. Šobrīd jau vairāk nekā 16 000 studiju visā pasaulē lieto “Sonarworks” izstrādāto “Reference 3” kalibrācijas programmatūru, ar kuru strādā arī tādas slavenības kā Teilore Svifta, Bejonsī Noulza, Lēdija Gaga, “Coldplay” un daudzi citi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+