Mobilā versija
+9.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
7. marts, 2015
Drukāt

Šonedēļ aukstums prasījis divu cilvēku dzīvības

Foto-LETAFoto-LETA

Šonedēļ Valsts tiesu medicīnas ekspertīzes centrā (VTMEC) nogādāti divi miruši cilvēki, kuru nāves cēlonis bijusi ķermeņa atdzišana, līdz ar to šogad kopumā no aukstuma miruši 36 cilvēki, aģentūru LETA informēja centra direktores palīdze Eva Blūma.

Šonedēļ no aukstuma mirusi sieviete un vīrietis. Vīrietis bijis 77 gadus vecs, bet nosalusī sieviete bijusi 52 gadus veca.

Sievietei asinīs konstatētas trīs promiles alkohola. Savukārt ziņu par to, ka nosalušais vīrietis būtu lietojis alkoholu, VTMEC rīcībā nav.

Nosalusī sieviete atrasta uz ielas, bet vīrietis – uz lauka.

Kopumā no 36 nosalušajiem 18 cilvēkiem asinīs konstatēta alkohola klātbūtne.

Jau ziņots, ka līdz marta sākumam VTMEC nogādāti 34 miruši cilvēki, kuru nāves cēlonis bija ķermeņa atdzišana. Jaunākais cilvēks šogad, kura nāves cēlonis ir nosalšana, bija kāda 18 gadus veca sieviete. VTMEC mediķi viņas asinīs konstatējuši 1,08 promiles alkohola. Vecākā nosalusī ir kāda 96 gadus veca sirmgalve.

Lielākais pēc nāves asinīs konstatētais alkohola daudzums bijis kādam 51 gadu vecam vīrietim, kura asinīs konstatētas 5,86 promiles alkohola.

Pagājušajā gadā no 1.septembra līdz 22.decembrim VTMEC nogādāti 39 miruši cilvēki, kuru nāves cēlonis bija ķermeņa atdzišana.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+