×
Mobilā versija
+4°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
7. marts, 2015
Drukāt

Šonedēļ aukstums prasījis divu cilvēku dzīvības

Foto-LETAFoto-LETA

Šonedēļ Valsts tiesu medicīnas ekspertīzes centrā (VTMEC) nogādāti divi miruši cilvēki, kuru nāves cēlonis bijusi ķermeņa atdzišana, līdz ar to šogad kopumā no aukstuma miruši 36 cilvēki, aģentūru LETA informēja centra direktores palīdze Eva Blūma.

Šonedēļ no aukstuma mirusi sieviete un vīrietis. Vīrietis bijis 77 gadus vecs, bet nosalusī sieviete bijusi 52 gadus veca.

Sievietei asinīs konstatētas trīs promiles alkohola. Savukārt ziņu par to, ka nosalušais vīrietis būtu lietojis alkoholu, VTMEC rīcībā nav.

Nosalusī sieviete atrasta uz ielas, bet vīrietis – uz lauka.

Kopumā no 36 nosalušajiem 18 cilvēkiem asinīs konstatēta alkohola klātbūtne.

Jau ziņots, ka līdz marta sākumam VTMEC nogādāti 34 miruši cilvēki, kuru nāves cēlonis bija ķermeņa atdzišana. Jaunākais cilvēks šogad, kura nāves cēlonis ir nosalšana, bija kāda 18 gadus veca sieviete. VTMEC mediķi viņas asinīs konstatējuši 1,08 promiles alkohola. Vecākā nosalusī ir kāda 96 gadus veca sirmgalve.

Lielākais pēc nāves asinīs konstatētais alkohola daudzums bijis kādam 51 gadu vecam vīrietim, kura asinīs konstatētas 5,86 promiles alkohola.

Pagājušajā gadā no 1.septembra līdz 22.decembrim VTMEC nogādāti 39 miruši cilvēki, kuru nāves cēlonis bija ķermeņa atdzišana.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+