×
Mobilā versija
+10.7°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
27. janvāris, 2014
Drukāt

Šonedēļ Dailes teātrī – turpinājums “Pirmā grēka līcim”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

29. janvārī Dailes teātra Mazajā zālē gaidāma izrādes “Plikie un pusplikie” pirmizrāde, portālam LA.lv pavēstīja Dailes teātra sabiedrisko attiecību vadītāja Liene Jakovļeva.

Viņa stāstīja, ka izrāde “Plikie un pusplikie” ir turpinājums skatītāju ļoti iecienītajai lugai “Pirmā grēka līcis”, kuru 22. janvārī nospēlēja jau simto reizi. Arī izrādes “Plikie un pusplikie” autors ir Ēriks Hānbergs, taču iepazītajiem personāžiem piepulcējušies arī jauni.

Jaunuzvedumā atspoguļoti “Līču” ciemata ļaudis, kuri dzīvo attālāk no civilizācijas centriem un par dzīvi spriež kā cilvēki, kuriem bijis laiks visu pārdomāt. Izrādē Dzidra un Reinis nu jau gadu dzīvo kopā, bet izrādās, ka dzīvot ar cilvēku, kuru mīli, ir tikpat grūti, kā mīlēt cilvēku, ar kuru dzīvo. Abos jaušama neizteiktu pārmetumu lavīna.

Izrādē “Plikie un pusplikie” lomas atveidos Venta Vecumniece, Gunārs Placēns, Ilze Vazdika, Aivars Siliņš, Lidija Pupure, Juris Strenga, Olga Dreģe, Leons Krivāns, Mirdza Martinsone, Akvelīna Līvmane , kā arī Sarmīte Rubule un Aija Dzērve.

Līdz ar izrādes režisoru Kārli Auškāpu jauniestudējumu veido scenogrāfs Kristaps Skulte, kostīmu konsultante Ivonna Straume, kustību konsultants Alberts Kivlenieks, muzikālā noformējuma autors Juris Vaivods un gaismu mākslinieks Arnis Odnakišs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+