Mobilā versija
+4.0°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
5. maijs, 2015
Drukāt

Gaujas tramvajs šonedēļ atklās sezonu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šonedēļ, 9.maijā, Valmierā jau ceturto sezonu pēc kārtas kursēt pa Gauju atsāks pirmais Gaujas tramvajs Latvijā, aģentūru LETA informēja Gaujas tramvaja koordinatore Linda Līce.

Tāpat kā iepriekšējos gados, tramvajs aties no pilsētas laivu piestātnes un tā maršruts būs no Kazu krācēm līdz Vidzemes Augstskolai un atpakaļ.

Tramvajs kursēs noteiktos publiskajos laikos, maijā – nedēļas nogalēs. Uz šiem laikiem iepriekšēja pieteikšanās un rezervācija nenotiek.

Tāpat tramvajs būs pieejams atsevišķi grupu braucieniem, kas jārezervē iepriekš. Pieredze liecina, ka iespēju izbraukt ar Gaujas tramvaju labprāt izmanto dažādas ekskursantu, darba kolektīvu un skolēnu grupas, kā arī kāzinieki un jubilāri, svinot savus īpašos svētkus.

Brauciens notiek profesionāla gida-kapteiņa vadībā, kurš vienlaicīgi gan vada tramvaju, gan arī iepazīstina braucējus ar dažādiem interesantiem stāstiem par Valmieru. Šogad pieredzējušajiem kapteiņiem Tomam un Jurim pievienosies divi jauni kapteiņi – Mārtiņš un Viesturs, līdz ar to sagaidāmi dažādi jauni aizraujoši nostāsti un leģendas par Valmieru.

Tramvajs var uzņemt 22 pieaugušus pasažierus, kopā ar bērniem pasažieru skaits var būt līdz 30.

Informācija par kursēšanas grafiku un cenām pieejama mājaslapā “www.ezi.lv”.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (47)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (1)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+