×
Mobilā versija
+11°C
Armanda, Armands
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
23. jūlijs, 2014
Drukāt

Šonedēļ kinoteātros – “Solis augšup: Uz visu banku”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

25. jūlijā Latvijas kinoteātros sāk demonstrēt populārās deju filmu franšīzes “Solis augšup” (“Step Up”) piekto daļu. Pirmā “Solis augšup” filma uz ekrāniem iznāca 2006. gadā, bet tās turpinājumi pirmizrādes piedzīvoja ar divu gadu intervālu. Filmu franšīzes kopējie kases ieņēmumi visā pasaulē ir 560 miljoni ASV dolāru, un sagaidāms, ka kopā ar piektās daļas rezultātiem “Solis augšup” zīmols sasniegs 700 miljonu atzīmi.

Jaunās filmas notikumi risinās Lasvegasā, kur satiekas iepriekšējo filmu galvenie varoņi, lai kopā izveidotu deju ansambli un piedalītos populārā TV šovā. Gluži tāpat kā pirmajās filmās centrālajām zvaigznēm nācās saskarties ar finansiālām grūtībām, cīnīties ar sīviem sāncenšiem un risināt mīlas jautājumus, arī Lasvegasā dejotājiem ir jāpierāda savas spējas – uzvara iespējama vien riskējot un savu sapņu īstenošanas vārdā liekot visaugstākās likmes. Filmā “Solis augšup: Uz visu banku” galvenās lomas spēlē iepriekšējo filmu zvaigznes Elisona Stounere (“Solis augšup” un “Solis augšup 3D”), Briāna Evigana (“Solis augšup 2”), Raiens Gūzmans (“Solis augšup 4”), Izabella Miko (“Titānu cīņa” un “Bārs “Coyote Ugly””), Adams G. Sevanni (“Solis augšup 2”, “Solis augšup 3D” un “Solis augšup 4”). Aktuālā filma skatāma 3D formātā.

Katrā “Solis augšup” filmā tās veidotāji centušies iet jaunā virzienā. Šo astoņu gadu laikā ir iepazīti gan deju skolas jaunie talanti, ielu dejotāji un “flešmoba” bandas, bet jaunajā filmā uzmanība tiek pievērsta profesionālu dejotāju gaitām. Viens no franšīzes radītājiem, dejotājs, horeogrāfs, režisors un producents Adams Šeknmens atklāj: “Šoreiz likmes ir augstākas kā jebkad. Piektajā filmā mūsu varoņiem nākas saprast, ko nozīmē būt pieaugušiem un cik sīva ir cīņa par izaugsmi profesionālu dejotāju aprindās. Mēs vienmēr esam centušies šajās filmās ietvert kādu jaunu ideju un iet soli tālāk nekā iepriekšējā daļā. Šoreiz skatītāji redzēs to, cik svarīga ir kaisle un mīlestība pret deju, lai kļūtu par veiksmīgu profesionālu dejotāju. Tomēr katrā “Solis augšup” lentē viena no centrālajām sižeta līnijām vienmēr bijušas attiecības starp diviem mīlētājiem, un arī jaunā filma nav izņēmums.”

Video ar subtitriem latviski:

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+