Mobilā versija
Brīdinājums -2.4°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
7. maijs, 2015
Drukāt

Šonedēļ Latvijas veikalos būs pieejamas pirmās vietējās skābenes un rabarberi (3)

Foto - Līga LepseFoto - Līga Lepse

Šonedēļ Latvijas lielākajos mazumtirdzniecības tīklos būs pieejamas pirmās Latvijā audzētie skābenes un rabarberi, aģentūrai BNS pastāstīja tirgotāju pārstāvji.

Mazumtirgotāja “Rimi Latvia” pārstāve Juliana Maniševa aģentūrai BNS pastāstīja, ka “Rimi” hipermārketos un lielākajos lielveikalos Latvijā audzēti rabarberi un skābenes būs pieejami sākot ar 8.maiju. Minētās dārza veltes “Rimi” piegādās kooperatīvs “Baltijas Dārzeņi”.

Pēc Maniševas teiktā, šogad rabarberu un skābeņu cena būs mazliet zemāka nekā pērn. Viņa piebilda, ka nākamnedēļ “Rimi” pircējiem piedāvās arī Latvijā audzētus redīsus, ko varēs iegādāties “Rimi” hipermārketos.

Arī mazumtirgotāja “Maxima Latvija” pārstāvji aģentūrai BNS norādīja, ka pirmās jaunās ražas Latvijā audzētās skābenes iedzīvotāji lielākajos “Maxima” veikalos varēs iegādāties 8.maijā. Jaunās ražas skābenes tirdzniecībā būs pieejamas trijos lielākajos “Maxima” veikalos Rīgā – Ulmaņa gatvē, Slokas ielā un Deglava ielā, bet nākamnedēļ arī “Maxima XX” formāta veikalos visā Latvijā.

Savukārt no 9.maija visos “Maxima” veikalos būs pieejami pirmie vietējie rabarberi.

Arī “Maxima Latvija” veikaliem skābenes un rabarberus piegādās “Baltijas Dārzeņi”.

“Rimi” un “Maxima” ir lielākie tirdzniecības tīkli Latvijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. kad paliek lētāki tad koperatīvi sāk ieirkt un tirgot, arī Maxima un Rimi tāat- skābenes jau kā nedēļas no savas dobes plūcu pat bez grotīkla, rabarberus tāpat

  2. Labi, ka man tie maxirimi sū– nav jāpērk! 🙂

  3. jau paspējām pirmie no pašu mazdārziņa rabarbariem pamieloties ar garšīgu desertu,šogad tie
    varen labi padevušies.

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (2)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (5)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+