Mobilā versija
+3.6°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
7. maijs, 2015
Drukāt

Šonedēļ Latvijas veikalos būs pieejamas pirmās vietējās skābenes un rabarberi (3)

Foto - Līga LepseFoto - Līga Lepse

Šonedēļ Latvijas lielākajos mazumtirdzniecības tīklos būs pieejamas pirmās Latvijā audzētie skābenes un rabarberi, aģentūrai BNS pastāstīja tirgotāju pārstāvji.

Mazumtirgotāja “Rimi Latvia” pārstāve Juliana Maniševa aģentūrai BNS pastāstīja, ka “Rimi” hipermārketos un lielākajos lielveikalos Latvijā audzēti rabarberi un skābenes būs pieejami sākot ar 8.maiju. Minētās dārza veltes “Rimi” piegādās kooperatīvs “Baltijas Dārzeņi”.

Pēc Maniševas teiktā, šogad rabarberu un skābeņu cena būs mazliet zemāka nekā pērn. Viņa piebilda, ka nākamnedēļ “Rimi” pircējiem piedāvās arī Latvijā audzētus redīsus, ko varēs iegādāties “Rimi” hipermārketos.

Arī mazumtirgotāja “Maxima Latvija” pārstāvji aģentūrai BNS norādīja, ka pirmās jaunās ražas Latvijā audzētās skābenes iedzīvotāji lielākajos “Maxima” veikalos varēs iegādāties 8.maijā. Jaunās ražas skābenes tirdzniecībā būs pieejamas trijos lielākajos “Maxima” veikalos Rīgā – Ulmaņa gatvē, Slokas ielā un Deglava ielā, bet nākamnedēļ arī “Maxima XX” formāta veikalos visā Latvijā.

Savukārt no 9.maija visos “Maxima” veikalos būs pieejami pirmie vietējie rabarberi.

Arī “Maxima Latvija” veikaliem skābenes un rabarberus piegādās “Baltijas Dārzeņi”.

“Rimi” un “Maxima” ir lielākie tirdzniecības tīkli Latvijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. kad paliek lētāki tad koperatīvi sāk ieirkt un tirgot, arī Maxima un Rimi tāat- skābenes jau kā nedēļas no savas dobes plūcu pat bez grotīkla, rabarberus tāpat

  2. Labi, ka man tie maxirimi sū– nav jāpērk! 🙂

  3. jau paspējām pirmie no pašu mazdārziņa rabarbariem pamieloties ar garšīgu desertu,šogad tie
    varen labi padevušies.

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (13)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+