×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
7. februāris, 2015
Drukāt

Šonedēļ nosaluši divi cilvēki

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Šonedēļ Valsts tiesu medicīnas ekspertīzes centrā (VTMEC) nogādāti divi miruši cilvēki, kuru nāves cēlonis bijusi ķermeņa atdzišana, līdz ar to šogad kopumā no aukstuma miruši 19 cilvēki, aģentūru LETA informēja centra direktores palīdze Eva Blūma.

Abi šonedēļ no aukstuma mirušie bijuši vīrieši – 63 un 64 gadus veci. VTMEC rīcībā nav ziņu par to, ka viņi bija lietojuši alkoholu. 64 gadus vecais vīrietis atrasts nosalis garāžā, bet 63 gadus vecais vīrietis – uz ielas.

Jau ziņots, ka janvārī VTMEC nogādāti 17 miruši cilvēki, kuru nāves cēlonis bija ķermeņa atdzišana. Jaunākā no viņiem bijusi kāda 18 gadus veca sieviete, bet vecākais – 74 gadus vecs vīrietis, kuram asinīs konstatētas 1,83 promiles alkohola.

Lielākais pēc nāves asinīs konstatētais alkohola daudzums bijis kādam 51 gadu vecam vīrietim, kura asinīs konstatētas 5,86 promiles alkohola. No 15 nosalušajiem deviņiem cilvēkiem asinīs konstatēts alkohols, bet par septiņiem aukstuma upuriem informācijas nav.

Pagājušajā gadā no 1.septembra līdz 22.decembrim VTMEC nogādāti 39 miruši cilvēki, kuru nāves cēlonis bija ķermeņa atdzišana.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+