Mobilā versija
+14.7°C
Līga
Ceturtdiena, 22. jūnijs, 2017
30. jūnijs, 2014
Drukāt

Šonedēļ notiks dzemdību stāstu vakars

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Šoceturtdien , 3. jūlijā, notiks dzemdību stāstu vakars, kurā aicināti piedalīties gan vecākie – mammas un tēti – , kuri vēlas izstāstīt savu bērnu piedzimšanas stāstus, gan topošie vecāki – lai bagātinātos ar citu pieredzi.
Valodas raisīs dūla* un grāmatas “Gaidības un radības ar prieku” autore Linda Rozenbaha.
„Ir ierasts dzirdēt daudz negatīvu dzemdību stāstu, taču ir tik daudz pozitīvu pieredžu. Vai – varbūt skumju, bet pārdomātu, izsvērtu pieredžu, kura arī var bagātināt. Mēs varam nodot savus stāstus viens otram, padaloties arī, kādi bija ieguldījumi, lai sasniegtu priekpilnas dzemdības, kas palīdzēja pārvarēt grūtības, kas traucēja. Tāpat arī grūtā vai skumjā dzemdību pieredzē var dzimt noderīgas atziņas,” stāsta Linda Rozenbaha.
Pasākums no tiks Rīgā, Baložu ielā 18 – laba laika gadījumā pagalmā, lietaina, vēsa – 2. stāvā.
Pasākums ir par maksu. Vairāk informācijas www.gaidibas.lv

*Speciāli mācījusies atbalsta persona grūtniecības, dzemdību un pēcdzemdību laikam.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+