×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
11. marts, 2014
Drukāt

Šonedēļ Rīgā viesojas britu aktieris Ralfs Fainss

Foto - Leta/EPAFoto - Leta/EPA

epa04058215 US actor/cast member Jeff Goldblum (L) and British actor Ralph Fiennes (C) arrive at the photocall for 'The Grand Budapest Hotel' at the 64th annual Berlin Film Festival, in Berlin, Germany, 06 February 2014. The movie is presented in the Official Competition of the Berlinale, which runs from 06 to 16 February 2014. EPA/TIM BRAKEMEIER

Lai ieskaņotu Rakitina lomu krievu režisores Veras Glagoļevas filmā “Divas sievietes”, Rīgā šonedēļ viesosies pazīstamais britu aktieris Ralfs Fainss.

“Divas sievietes” ir starptautisks kopražojuma projekts ar Krievijas, Latvijas, Francijas un Lielbritānijas piedalīšanos. To atbalstījis Eiropas Savienības kopražojuma projektu atbalsta fonds Eurimages. Filmas režisore ir Vera Glagoļeva, producenti Natālija Ivanova (Horosho Production), Žans Mišels Rejs (Rezo productions), savukārt Latvijas pusi pārstāv producente Antra Cilinska (Jura Podnieka studija). Filmas tapšanā iesaistīti arī vairāki latviešu profesionāļi, piemēram, galvenais operators Gints Bērziņš un skaņu režisors Anrijs Krenbergs. Filmas scenārija pamatā ir pazīstamā Ivana Turgeņeva luga “Mēnesis uz laukiem”. Galveno, Rakitina lomu, atveido britu aktieris Ralfs Fainss, Ļizavetas Bogdanovas lomā franču aktrise Silvija Testjū, skolotāja lomā vācu aktieris Bernds Moss. Pārējo ansambli veido tādi spoži krievu aktieri kā Anna Astrahanceva, Aleksandrs Balujevs, Larisa Malevannaja, Vasilijs Miščenko un citi. Filmas pirmizrāde gaidāma 2014. gada rudenī.

Šobrīd ir noslēdzies filmas montāžas process un britu aktieris Ralfs Fainss ieradīsies Rīgā, lai ieskaņotu Rakitina lomu. Jāpiezīmē, ka aktieris ir pieņēmis izaicinājumu ieskaņot savu lomu krievu valodā. Pagājušajā nedēļā, lai ieskaņotu Ļizavetas Bogdanovas lomu, Rīgā viesojās arī franču aktrise Silvija Testjū. Darba grupai Latvijā pievienojušās arī režisore Vera Glagoļeva un producente Natālija Ivanova no Krievijas.

Filmas producente Antra Cilinska par projektu stāsta: “Šāda mēroga sadarbības projekti Latvijas filmu nozarei ir ļoti nozīmīgi. Tie ļauj mūsu profesionāļiem strādāt starptautiskā arēnā, turklāt nozarei ir ļoti būtiski piesaistīt pasaulē atzītus vārdus, jo tas nenoliedzami atver durvis uz plašākām iespējām un mūsu atpazīstamību. Protams, sadarbība ar tādiem izciliem aktieriem kā Ralfs Fainss un Silvija Testjū, dod mums nenovērtējamu pieredzi, ļoti daudz gūstam no šī procesa un esam gandarīti, ka esam ieguvuši mūsu sadarbības partneru uzticību.”

Filmas tīzeris:

)

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+