×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
11. decembris, 2014
Drukāt

“Sony Corp.” vadītājs pieprasījis izmaiņas komēdijā “The Interview”

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Kanādiešu aktieris Sets Rogens.

Japānas elektronikas kompānijas “Sony Corp.” vadītājs Kazuo Hirai licis izdarīt izmaiņas komēdijā “The Interview”, kad Ziemeļkoreja izteikusi iebildumus pret tās līdera nogalināšanas ainu, atklājies hakeru nopludinātā e-pasta sarakstē.

Kā jau ziņots, hakeru grupa “Guardians of Peace” (“Miera sargātāji”) pieprasa neizlaist komēdiju “The Interview”. Kinolentes centrā ir divi žurnālisti, kuriem dots uzdevums noslepkavot Ziemeļkorejas līderi Kimu Čenunu. Ziemeļkorejas vēstnieks ANO nosodīja kinolenti, nodēvējot to par “neslēptu terorisma sponsorēšanu, kā arī kara pieteikumu”.

Sarakstē no augusta līdz oktobrim Hirai lūdza kinostudijas “Sony Pictures Entertainment” līdzpriekšsēdētājai Eimijai Paskālai izmainīt vienu no filmas svarīgākajām ainām. Tajā Kims Čenuns tiek sašauts no tanka, kā rezultātā viņa galva uzsprāgst.

Paskāla sacīja, ka esot saskārusies ar pretestību no filmas veidotājiem, tostarp aktiera Seta Rogena, kurš ne tikai spēlē galveno lomu, bet ir arī scenārija autors un viens no režisoriem.

“Sony Corp.” darbinieks ziņu aģentūrai “Reuters” atklāja, ka Hirai reti iedziļinoties atsevišķās kompānijas izdoto filmu ainās.

Sarakstē ar Rogenu Paskāla norāda, ka Hirai esot licis izmainīt Ziemeļkorejas līdera nogalināšanas ainu. “Tas nav nekāds maznozīmīgais spēlētājs. Tas ir visa “Sony Corp” priekšsēdētājs!” viņa raksta.

Rogens piekrita dažām izmaiņām, piemēram, mazināt ainā gūto traumu nežēlību, taču ne pilnībā. “Galvas uzsprāgšanu nedrīkst padarīt vēl neskaidrāku, jo tad neko nevarēs saprast un joks nebūs izdevies,” viņš raksta.

Rogens nevēlējās izdarīt nozīmīgas izmaiņas kinolentē, jo skatītāji to uztvertu kā cenzūru un tas kaitētu filmas panākumiem. “Tagad tas ir stāsts par to, kā amerikāņi ieviesa izmaiņas savā filmā, lai Ziemeļkoreja būtu apmierināta,” uzsver 32 gadus vecais aktieris.

Internetā nopludināti vairāk nekā 100 gigabaiti informācijas, kas tika nozagti no “Sony” datorsistēmas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+