Mobilā versija
+3.9°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
28. februāris, 2015
Drukāt

Šorīt braukšana apgrūtināta Latgalē

Foto-LETAFoto-LETA

Lauku ceļš.

Šorīt braukšana apgrūtināta galvenokārt Latgalē, informēja VAS “Latvijas Valsts ceļi” (LVC).

Braukšana pa galvenajiem valsts ceļiem apgrūtināta no Varakļāniem līdz Rēzeknei, no Ludzas līdz Terehovai un no Grebņevas līdz Špoģiem. Šeit uz ceļa izveidojies apledojums. Sestdien, sākot no trijiem naktī, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 104 “Latvijas autoceļu uzturētāja” ziemas dienesta tehnikas vienības, kas veic slideno posmu kaisīšanu un preventīvo pretapledojuma apstrādi, ziņo “Latvijas Valsts ceļi”.

Citviet valsts galveno autoceļu maršrutos veikta preventīvā kaisīšana. Uz reģionālajiem autoceļiem apledojums konstatēts Latgalē, Gulbenes un Madonas apkārtnēs.

Daudzviet Latvijā ir migla, sliktākā redzamība Vidzemē un Zemgalē, kur vietām nevar redzēt tālāk par 200 metriem.

Ceļu uzturēšanas darbos šorīt ir iesaistītas 104 VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” ziemas dienesta tehnikas vienības, kas sākot jau no trijiem naktī, veic preventīvo pretapledojuma apstrādi un slideno posmu kaisīšanu.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (29)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (24)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+