×
Mobilā versija
+11.6°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
11. janvāris, 2015
Drukāt

Šorīt slideni ceļi Vidzemē un Latgalē

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Šorīt uz valsts galvenajiem ceļiem daudzviet Vidzemē un Latgalē, kā arī Rīgas apkārtnē snieg sniegs vai līst lietus un ir izveidojies apledojums, savukārt Kurzemē un Zemgalē braukšanas apstākļi ir apmierinoši, liecina VAS “Latvijas valsts ceļi” (LVC) apkopotā operatīvā informācija.

Apledojuma un nokrišņu dēļ slidens var būt Rīgas apvedceļš no Salaspils līdz Berģiem, Tallinas šoseja no Berģiem līdz Tūjai, Valmieras un Siguldas šosejas visā garumā no Rīgas līdz pat valsts robežai, kā arī Daugavpils šoseja no Salaspils līdz Lielvārdei.

Tāpat apgrūtināta braukšana ir pa lielajiem ceļiem, kas savieno Gulbeni ar Pļaviņām, Smilteni, Viļaku un Rēzekni, kā arī pa Daugavpils apvedceļu un visiem lielajiem ceļiem šīs pilsētas apkārtnē, izņemot ceļu Silenes virzienā. Slidens ir arī šosejas posms, kas savieno Ludzu un Terehovas robežkontroles punktu.

Savukārt pa reģionālajiem autoceļiem apmierinoši braukšanas apstākļi šorīt ir Kurzemē un Jelgavas apkaimē, citviet brauktuves vietām ir slidenas un sniegotas.

Kā informē LVC, ceļu uzturēšanas darbos šorīt ir iesaistītas 150 VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” ziemas dienesta tehnikas vienības, kas kopš plkst.1 veic slideno posmu kaisīšanu un brauktuvju attīrīšanu no sniega.

LVC atgādina, ka ziemas dienesta darbi notiek prioritārā secībā atbilstoši autoceļu uzturēšanas klasēm, proti, vispirms tiek tīrīti un kaisīti valsts galvenie autoceļi, pēc tam – reģionālie un vietējie ceļi atbilstoši to uzturēšanas prasībām.

Autovadītāji tiek aicināti būt piesardzīgiem, izvēlēties laika apstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu, kā arī ievērot lielāku distanci starp priekšā braucošiem transportlīdzekļiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+