Mobilā versija
+0.5°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
14. oktobris, 2016
Drukāt

Šorīt uz autoceļiem var veidoties sarma un apledojums

Foto - Atis JansonsFoto - Atis Jansons

Autovadītāji šorīt tiek aicināti būt īpaši piesardzīgi, jo mainīgos laika apstākļos uz ceļiem, uz tiltiem, pie ūdenstilpnēm, uz ceļa pārvadiem un brauktuvēm, ko ieskauj meži, var veidoties tā saucamais melnais ledus,  informēja VAS “Latvijas valsts ceļi”.

Tāpat uz Latvijas ceļiem turpināsies remontdarbi.

Uz Ventspils šosejas darbi turpinās četros posmos no Jūrmalas šosejas līdz Tukuma rotācijas aplim. Lai izvairītos no iespējamiem sastrēgumiem, ieteicamie apbraucamie ceļi ir caur Jūrmalu vai pa Liepājas šoseju .

Kurzemē remontdarbi notiek arī uz reģionālā autoceļa Talsi-Stende-Kuldīga. Uz šī ceļa sākot no Talsiem, ir pieci luksoforu posmi, un paredzamais būvdarbu posma šķērsošanas laiks ir viena stunda.

Darbi turpinās uz Liepājas šosejas, uz tilta pār Kauguru kanālu. Tur satiksme novirzīta pa pagaidu tiltu, to regulē luksofors. Atsevišķos gadījumos satiksme var būt palēnināta.

Vidzemē ceļu remontdarbi turpinās uz tilta pār Gauju Siguldā, kur satiksme pa vienu joslu tiek organizēta ar luksoforiem. Lai izvairītos no iespējamiem sastrēgumiem, autovadītāji aicināti izmantot tiltus Murjāņos vai Cēsīs. Tāpat ceļu remontdarbi turpinās uz Vidzemes šosejas no Siguldas Līgatnes virzienā, uz Valmieras šosejas posmā no Rubenes līdz Mellupes tiltam ir četri luksoforu posmi un jārēķinās ar papildu stundu ceļā, pirms Vecpiebalgas ir būvdarbu posms 10 kilometru garumā, ar papildu stundu ceļā jārēķinās, arī braucot no Augšlīgatnes uz Nītauri.

Zemgalē lielākie būvdarbi it būvdarbi notiek uz autoceļa Vecumnieki-Nereta-Subate posmā Krasti-Ērberģe, kur ir divi luksoforu posmi un jāieplāno papildu 20 minūtes ceļā un vienā posmā satiksme novirzīta pa apvedceļu. Tāpat remontdarbi ir uz autoceļa Ķekava-Skaistkalne, posmā no Bārbeles līdz Lietuvas robežai, tur jārēķinās ar pieciem luksoforu posmiem un papildu 40 minūtēm ceļā.

Latgalē lielākie būvdarbi turpinās no Krāslavas, dodoties Kombuļu virzienā, kur ir četri luksoforu posmi, kas prasa pusstundu, kā arī no Daugavpils Silenes virzienā, kur arī jārēķinās ar četriem luksoforu posmiem un 50 minūtēm ceļā.

Būvdarbi Latgalē notiek arī uz autoceļa Viļāni-Preiļi-Špoģi, no Radopoles līdz Stabulniekiem, un uz autoceļa Višķi-Nīcgale, posmā no dzelzceļa pārbrauktuves līdz Dubnai.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (1)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (3)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+