Tehnika
Auto un moto

Šorīt vietām apgrūtināta braukšana 16

Foto LETA

Šorīt vietām, galvenokārt valsts centrālajā daļā un Kurzemē, sniegs un apledojuma veidošanās apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem autoceļiem, informē VAS “Latvijas Valsts ceļi” (LVC).

Braukšanas apstākļi uz ir apgrūtināti Siguldas virzienā no Rīgas līdz Vangažiem, uz Rīgas apvedceļa no Baltezera līdz Saulkalnei, Bauskas virzienā no Iecavas līdz Grenctālei, kā arī Daugavpils virzienā no Ogres līdz Lielvārdei un no Pļaviņām līdz Nīcgalei.

Ar apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem jārēķinās arī Rēzeknes virzienā no Jēkabpils līdz Varakļāniem, Jelgavas virzienā no Rīgas līdz Jelgavai, Liepājas virzienā no Anneniekiem līdz Liepājai un no Liepājas līdz Rucavai, kā arī Ventspils virzienā no Rīgas līdz Kūdrai.

Uz reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir Rīgas, Aizkraukles, Bauskas, Dobeles, Jelgavas, Jēkabpils, Kuldīgas, Liepājas, Madonas, Ogres, Preiļu, Saldus un Tukuma apkārtnē.

Sniegotos un apledojušos ceļa posmus tīra un kaisa ar pretslīdes materiāliem. Šorīt ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 93 VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” ziemas dienesta tehnikas vienības.

LA.lv