Sports
Hokejs

Sorokins: Gandrīz visos aspektos bijām labāki par slovākiem, centīsimies iedzelt ASV0


Oļegs Sorokins
Oļegs Sorokins
Foto: LHF

Latvijas U-18 hokeja izlases galvenais treneris Oļegs Sorokins pēc vēsturiskās uzvaras pasaules čempionātā pār slovākiem atzina, ka viņa vadītā komanda bijusi pārāka gandrīz visos aspektos.

Latvijas hokejisti uzvarēja ar 2:0, pirmo reizi vēsturē nodrošinot iekļūšanu ceturtdaļfinālā, kur, visticamākais, būs jātiekas ar Kanādu. Šodien grupu turnīra pēdējā spēlē mūsējie spēkosies ar ASV izlasi.

“Fantastiskas emocijas. Bijām pāšrāki gandrīz visos aspektos. Momenti pie mūsu vārtiem radās tikai pašu kļūdu dēļ, super nostāvēja vārtsargs Artūrs Šilovs. Pēc pirmā perioda izrunājām kļūdas un otrajā laukumā iznāca pilnīgi cita komanda. Tā bija labākā otrā trešdaļa, kāda man bijusi karjerā ar U-18 izlasi,” Latvijas Hokeja federācijai atzinis Oļegs Sorokins. “Čaļi ieguvuši pārliecību, tagad spēlēsim pret ASV, kas ir lieliska iespēja tikties ar komandu, kas visa būs nākamajā NHL draftā. Ar viņiem līdz šim neviens turnīrā nav nospēlējis veiksmīgi ne rezultāta, ne spēles ziņā. Ļoti labi slidojoša komanda, mēģināsim izslidot līdzi un iedzelt.”

Saistītie raksti
LA.lv