Sports
Hokejs

Sorokins par alus dzeršanas tradīcijam “Mogo komandā”: ja nav atnests, kādam jāskrien pakaļ 1

foto – Edijs Pālens/LETA

Latvijas kausa hokejā ieguvēju “Mogo” galvenais treneris Oļegs Sorokins sarunā ar “Overtime TV” atklāja panākumu iemeslus, tostarp regulāru alus dzeršanu ģērbtuvē.

“Man šķiet, ka es vairāk analizēju viņu spēles. Skatījos sastāvu, ko varam likt pretī. Daudzi saka, ka viņi finālā spēlē labāk, bet… Katras trešdaļas beigas bijām labāki par pretiniekiem. Mums ir raksturiņš,” sprieda Sorokins. Latvijas kausa finālā “Mogo” pagājušās nedēļas nogalē pagarinājumā ar 3:2 pārspēja “Kurbadu”.

“Pēc katras spēles mums ir obligātais 0,5. Tikai alus. Ja nav atnests, kāds skrien pakaļ. Pēc katras spēles! Viens alus pieder pie atjaunošanās procesa. Gribētu, lai kāda alus darītava būtu komandas sponsors, citādi mums visu laiku ir jāiet uz veikalu un jāpērk. Mums ir tā, ja hetriku iemet – kaste alus. Pirmie vārti – kaste alus. Pirmā spēle – kaste alus. Mums šis process sezonas laikā neapstājas,” par “Mogo komandas tradīcijām teic treneris. Pie viņa pudeles vai kauss alus nav režīma pārkāpums!

Saistītie raksti

Sorokins atklāja, ka Latvijas kausa pacelšanas nebija pašmērķis un komanda jau gatavojas Latvijas čempionāta izslēgšanas spēļu turnīram. “Kausa finālam baigi negatavojāmies. Zinājām, ka tur pretī būs “Kurbads”. Spēcīga komanda, bet vienmēr otrā. Esam sākuši gatavoties play-off. Pirms gada pusfinālā zaudējām tam pašam “Kurbadam”. Zinu, kāpēc zaudējām, tāpēc zaudējām, tāpēc tagad esam sākuši gatavoties laicīgi”.

Tāpat Sorokins nedaudz atskatījās uz “Dinamo” aizvadīto sezonu. “Pirmkārt, to,, ka nevarēsim iemest Normunds Sējējs zināja pirms sezonas. Sastāvu veidojot, bija gudri, ka no desmit aizsargiem 7-8 bija ar labu KHL pieredzi. Bija domāts, ka spēle tiks balstīta uz aizsardzību un pie tādas sastāva plānošanas tas bija pareizi. Tikai nesanāca tik labi nospēlēt kā bija cerēts.”

LA.lv