×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
30. marts, 2015
Drukāt

Soross gatavs Ukrainā investēt miljardu dolāru (4)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Finansists un miljardieris Džordžs Soross (attēlā no labās) paziņoja, ka ir gatavs investēt vienu miljardu dolāru Ukrainā, ja rietumvalstis solīs palīdzēt grūtībās nonākušajai valstij.

“Ukraina aizsargā Eiropas Savienību no Krievijas agresijas, un palīdzības sniegšana tās attīstībai vājinās Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu,” Austrijas biznesa laikraksts “Der Standard” citē Sorosa teikto. Viņš norāda, ka Ukrainai situācijas stabilizēšanai nepieciešami 50 miljardi eiro, un viņš ir gatavs investēt vienu miljardu dolāru lauksaimniecības un infrastruktūras projektos.

Ukraina nonākusi uz bankrota sliekšņa, kas skaidrojams ar karadarbību valsts austrumos, dziļu ekonomikas recesiju un nacionālās valūtas strauju devalvāciju. Prognozes liecina, ka Ukrainas parādsaistības šogad sasniegs 94 procentus no iekšzemes kopprodukta. Soross sacīja, ka viņa investīcijas nesīs peļņu, kas varētu nonākt viņa fondā, nevis viņa kabatā. “Rietumi var palīdzēt Ukrainai, padarot to krietni pievilcīgāku investoriem, sniedzot tiem nodrošinājumu pret politiskajiem riskiem,” uzsver Soross.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. ari grib gabaliņu ukrainas nopirkt. ja jau valsts sabrūk tad katrs rauj kur var ko dabūt

 2. par miljardu soros varēja privatizet visu kas ir privatizējasms latvijā un varēja arī nopirkt visas lauka zemes.
  pec tam viņs varēja nosaukt latviju par sorosiju.
  bet to nedarija.

 3. … ‘ … Sagaidams profits, kas tiks ieklauts – SOROSA FONDA … ( kas tiks tadejadi palasinats un strategiski izmantots ieguldijumiem infrastrukturas un pareizas politikas attistibai …’ !!!!!

  … Nu, kas tad ir mainijies ar si OPEN SOCIETY ‘investora’ spekulacijam… !?

  … Kajinas jadabon ieksa laicigi … lai ari iegutu sis valsts valutas manipulacijas iespejas, velak … !!

  … Ne jau Soros doma palidzet ukrainiem, bet tikai iespejai rekolonizet Krimu, vina sensencu, kazaru iekaroto pussalu un dienvidaustrum Ukrainu, pec to iespejamas atgusanas … ‘

  … ‘ ja rietumvalstis palidzes ar 49/50 no vajadzigas naudas …’ ta neviens nevar neko zaudet. eh !

 4. Soross sāk prātīgi runāt. Tagas varam sagaidīt veselu vircas šļācienu pret viņu no Kremļa troļļiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+