×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
6. augusts, 2013
Drukāt

Šoruden nokrāsos Vanšu tilta margas arī Daugavas augšteces pusē

LETALETA

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejā šodien nolemts piešķirt 49 793 latus Vanšu tilta margu attīrīšanai no rūsas un krāsošanai Daugavas augšteces pusē.

Jau ziņots, ka šā gada maijā identiska summa izlietota, lai vispirms nokrāsotu tilta margas upes lejteces pusē, kur iezīmēts gājēju un velosipēdu celiņš un kas ved uz tilta malā ierīkoto atpūtas vietu. Šajā pusē margas apsūbējušas un bijušas bojātas vairāk nekā otrā tilta pusē – visticamāk, tas noticis tāpēc, ka upes lejtecē konstrukcijas vairāk ietekmējis jūras sālsūdens.

Satiksmes departamenta Transporta būvju uzturēšanas nodaļas vadītāja Laura Blumberga šodien komitejas sēdē norādīja, ka, veicot tilta apsekošanu, konstatēts, ka margas nepieciešams notīrīt, salabot un nokrāsot arī tilta otrā pusē, lai novērstu to turpmāku bojāšanos.

Lai šos darbus būtu iespējams paveikt vēl šā gada būvniecības sezonā, šim nolūkam nepieciešamo finansējumu 49 793 latu apjomā plānots paredzēt pašvaldības budžeta grozījumos šā gada rudenī kā papildu finansējumu budžeta programmā “Pilsētas transportbūvju uzturēšana”.

Tādējādi pašvaldība Vanšu tilta margu krāsošanai kopumā šogad būs izlietojusi aptuveni 100 000 latu, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +15.9
Alūksne +14.2
Daugavpils +12.3
Saldus +13
Liepāja +17.1
Jelgava +15
Ventspils +16.4
Limbaži +14
Madona +13
Rēzekne +12
Draugiem Facebook Twitter Google+