Mobilā versija
+1.9°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
28. novembris, 2015
Drukāt

Šoruden nosaluši jau 14 cilvēki (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Šoruden – no 1.septembra līdz 28.novembrim – Valsts tiesu medicīnas ekspertīzes centrā (VTMEC) nogādāti 14 miruši cilvēki, kuru nāves cēlonis bijis ķermeņa atdzišana, aģentūra LETA uzzināja centrā.

Šonedēļ Daugavpilī no aukstuma miris kāds 55 gadus vecs vīrietis. Viņš atrasts uz ielas. Pagaidām nav vēl zināms, vai viņa organismā bijusi alkohola klātbūtne.

Jau vēstīts, ka šoruden – no 1.septembra līdz 19.novembrim – VTMEC nogādāti 13 miruši cilvēki, kuru nāves cēlonis bijis ķermeņa atdzišana.

Šajā laikā no aukstuma miruši 12 vīrieši un viena sieviete. Vecākais no nosalušajiem ir kāds 94 gadus vecs vīrietis, kurš Saulkrastu novadā atrasts dārza mājā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Lasot šādas ziņas mati ceļas stāvus!Varbūt ir pieejama statistika kā mūsu valsts izskatas citu ES valstu vidū šādu cilvecisko traģēdiju jomā?

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (62)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+