Mobilā versija
-3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
26. decembris, 2013
Drukāt

Šoruden runātīgākie Saeimas deputāti — Zariņš, Reizniece- Ozola, Kazāka (2)

Foto: LETA Ivars ZariņšFoto: LETA Ivars Zariņš

Saeimas rudens sesijā kopš 3.septembra visvairāk Saeimas sēdēs debatējis deputāts Ivars Zariņš (SC) – 32 reizes. 23 reizes debatēs uzstājusies Dana Reizniece-Ozola (ZZS), 21 reizi – Daina Kazāka (RP), liecina parlamenta Preses dienesta sniegtā informācija.

Deputāti Andrejs Elksniņš (SC) un Kārlis Seržants (ZZS) debatējuši katrs 18 reizes, bet deputāti Igors Pimenovs (SC) un Vilnis Ķirsis (RP) – pa 17 reizēm.

Savukārt deputāte Elīna Siliņa debatēs uzstājusies 16, bet deputāte Ilma Čepāne (V) – 15 reizes. Kopumā deputāti no Saeimas tribīnes runājuši 1300 reizes.

Kopumā rudens sesijā bijušas 16 kārtējās un četras ārkārtas sēdes, kā arī viena svinīgā sēde.

Rudens sesijā izskatīšanai komisijās nodoti 287 likumprojekti, no kuriem 256 iesniedzis Ministru kabinets, 17 – Saeimas komisijas, bet 14 likumprojektus – Saeimas deputāti.

Strādājot ar iesniegtajiem likumprojektiem – skatot tos otrajā un trešajā lasījumā -, Saeimā vērtēti kopumā 2595 priekšlikumi.

Pieņemti 239 likumi, tostarp 20 jauni likumi un grozījumi 219 likumos.

Saeima šā gada rudens sesija tika slēgta 23.decembrī,  bet 2014.gada ziemas sesiju sāks 8.janvārī.

Saeimas sesiju starplaikā pēc nepieciešamības var tikt sasaukta Saeimas ārkārtas sesija.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Tajā SC/VK vispār nav daudz deputātu, kas tekoši pārvalda valsts valodu. Laikam gājuši krievu skolās…

    • Toties latviešu valodas pratēji, kā Kursīte vispār nav uzstājusies. Laikam jau nav laika – aizņemta IMPRO ceļojumos kā gide.

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (12)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (8)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+