Uncategorized

Šovā “Dejo ar zvaigzni” iepazītais Mārtiņš Oliņš gatavojas kāzām 16

Foto – Skaties.lv

TV3 šova “Dejo ar zvaigzni!” ceturtās sezonas dalībnieks un pirms vairāk nekā diviem gadiem “Latvijas lepnuma” titulu ieguvušais biznesa analītiķis un dejotājs ratiņkrēslā Mārtiņš Oliņš (32), kā vēsta žurnāls “Kas Jauns”, ir bildinājis savu draudzeni Rūtu Olšteini (23) un tuvākajā laikā gatavojas kāzām.

Savulaik piedaloties šovā, Mārtiņš atklāja, ka pēc avārijas, kurā viņš nokrita no motocikla un gūtās traumas dēļ ir spiests pārvietoties ratiņkrēslā, viņam bijušas attiecības, kas ilgušas vairāk nekā septiņus gadus. Bet pērn pēc ilgāka laika Mārtiņš sabiedrībā izgāja jaunas sievietes – medicīnas māsas un biedrības “Dakteris Klauns” aktīvistes Rūtas Olšteines sabiedrībā. Tolaik Mārtiņš stāstīja, ka viņus saistot draudzība, tagad – ka Rūta ir viņa mīļotā meitene.

Abi savulaik beiguši Ādažu vidusskolu, bet vairāk sapazinušies vidusskolas salidojumā pirms gada. Mārtiņš žurnālā atklāj: “Apjautu, ka Rūtā ir viss, ko biju iedomājies, kam jābūt ideālā sievietē, dzīves draudzenē… “. Saderināšanas gredzena pasniegšana notikusi ciemojoties laukos. “Sēdējām pie ugunskura, kas negribēja degt. To aizdedzināt mums izdevās kopā ar Rūtu. Un tas mirklis šķita kā radīts tam, lai pateiktu, ka kopā mums viss sanāk labāk un ka vēlos, lai tā būtu uz mūžu.”.

LA.lv