×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.1°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
10. janvāris, 2017
Drukāt

Šova “Lauku sēta” uzvarētāji balvu dalīs uz pusēm

LNT publicitātes fotoLNT publicitātes foto

Pirms nepilnas nedēļas noslēdzās LNT šova “Lauku sēta” jau trešā sezona. Par tās uzvarētājiem un galvenās balvas – “Fiskars” instrumentiem 5000 eiro vērtībā ieguvējiem sīvā cīņā kļuva brālēns un māsīca – Rūdolfs Blūms (24) un Mairita Medne (25).

Lai gan nopelnītā balva vēl nav saņemta, abiem jau zināms, kā tā tiks tērētā – Rūdolfs iegādāsies dažādus virtuves rīkus, bet Mairita, neraugoties uz to ka dzīvo dzīvoklī Ķekavā – dārza instrumentus savam mazdārziņam. Žurnālam “Privātā Dzīve” Rūdolfs atzīst, ka salīdzinājumā ar to, kādas balvas bija pirmajos divos šovos, šī nav pārāk iespaidīga. “Kad pieteicāmies šovam, mēs nemaz nezinājām, kas būs balvā. Ja uzreiz būtu zināms, ka ir iespēja cīnīties par patiešām vērtīgu balvu, domāju, konkurence šovā būtu daudz lielāka.”

Abi šovā piedalījušies joka pēc un Mairita atzīst, ka ir pateicīga Rūdolfam par viņa pacietību un atgādinājumiem, ka jāiztur līdz galam. Pieteikumus piedalīties šovā Rūdolfs sūtījis arī citus gadus, bet Mairitai tas bijis vārda dienas spontānais lēmums. Rūdolfs atklāj: “Tik ilgu laikā kā šovā kopā nekad nebijām bijuši. Protams, bija brīži, kad viens no otra nogurām.” Abu attiecības kļuvušas ciešākas tieši pēdējos gados, kad Mairita no Alūksnes puses pārcēlusies uz dzīvi Ķekavā. Savukārt Rūdolfs dzīvo Baldonē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+