×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
17. jūlijs, 2012
Drukāt

Šovakar Jelgavas pilī pieteikties studijām varēs līdz pusnaktij

Foto-LETAFoto-LETA

Šodien, 17.jūlijā, noslēgsies vienotā uzņemšana, un Latvijas Lauksaimniecības universitāte (LLU) visiem studētgribētājiem piedāvā iespēju pieteikties studijām vai uzrādīt dokumentus pieteikuma apstiprināšanai līdz pat pusnaktij.

LLU Sabiedrisko attiecību un karjeras centra pārstāve Ilvija Gaidukoviča aģentūru LETA informēja, ka līdztekus dokumentu iesniegšanai vai uzrādīšanai būs iespēja izbaudīt romantisku noskaņu un studentisku kultūras un izklaides programmu Jelgavas pilī.

Pa dienu dokumentu pieņemšana augstskolās, kuras iesaistījušās vienotajā uzņemšanā, norisināsies, kā ierasts – no plkst.9 līdz plkst.18, bet LLU Uzņemšanas nakts pasākumā dokumentus studijām varēs pagūt iesniegt arī laikā no plkst.20 līdz plkst.24, skaidroja Gaidukoviča.

“Šī ir iespēja ne tikai pieteikties studijām vai apstiprināt studiju pieteikumu, bet arī izbaudīt naksnīgu noskaņu un gaismas spēles Jelgavas pils gaiteņos un parkā. Šādā veidā esam padomājuši arī par tiem reflektantiem, kuri pa dienu strādā vai vēlas pieteikšanos studijām padarīt īpašu un atmiņā paliekošu,” pauda LLU uzņemšanas komisijas galvenā speciāliste Rasma Veinberga.

Jelgavas pilī topošos studentus sagaidīs un līdz uzņemšanas komisijai pavadīs “pils āksts” un “galma dāmas”. Aktīvākajiem apmeklētājiem būs iespēja iesaistīties populāru dziesmu dziedāšanā, dejošanā un rotaļās kopā ar folkloras kopas “Dimzēni” dalībniekiem.

No plkst.20 līdz plkst.22 visiem interesentiem atvērts būs Jelgavas pils muzejs, un, apskatot tā ekspozīciju, varēs izzināt Baltijas valstīs lielākās baroka pils vēsturi un tās kādreizējo iemītnieku dzīves noslēpumus.

Topošie studenti šodien vēl var pieteikties studijām Latvijas Universitātē (LU), Rīgas Tehniskajā universitātē, Latvijas Lauksaimniecības universitātē, Rīgas Starptautiskajā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā, Banku augstskolā, Ventspils Augstskolā, Daugavpils Universitātē, Informācijas sistēmu menedžmenta augstskolā, Rēzeknes Augstskolā, Liepājas Universitātē un Vidzemes Augstskolā.

Portālā “www.latvija.lv” reflektanti var sekot līdzi pieteikšanās gaitai un uzzināt konkursa rezultātus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+