×
Mobilā versija
Brīdinājums +6°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
15. marts, 2016
Drukāt

Šovakar notiks Latvijas mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta mikrofons 2015” apbalvošanas ceremonija

Foto - LetaFoto - Leta

Šovakar Latvijas Nacionālajā operā un baletā notiks Latvijas mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta mikrofons 2015” apbalvošanas ceremonija.

Latvijas mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta mikrofons 2015” visvairāk nomināciju saņēmusi grupa “Prāta vētra” un Aminata – katrs pretendē uz balvu sešās nominācijās. Vairākām nominācijām izvirzīts arī Dons, grupa “The Sound Poets”, grupa “Skyforger”, “Sigma”, “Electric Combo” un Ozols.

Mūzikas ierakstu gada balva “Zelta mikrofons” notiks jau 20.reizi. Šogad uz “Zelta mikrofona” balvām pretendēja 114 albumi, 61 dziesma, 57 videoklipi, 31 debitants un astoņi koncertieraksti.

Savukārt balva “Zelta mikrofons” par mūža ieguldījumu tiks pasniegta mūžībā aizgājušā mūziķa Pita Andersona ģimenei, aģentūru LETA iepriekš informēja Latvijas mūzikas ierakstu gada balvas pārstāve Gunita Krastiņa.

Lēmums par apbalvojuma piešķiršanu Andersonam tika pieņemts jau pērn 2. oktobrī, un izziņot to bija plānots mēnesi pirms balvas pasniegšanas. Taču mūziķis pēc smagas slimības aizgāja mūžībā 20. janvārī, tāpēc “Zelta mikrofons” apbalvošanas ceremonijā, kas notiks 15. martā, tiks pasniegts mūziķa ģimenei.

Pits Andersons ir saņēmis arī starptautisku novērtējumu – “Just Plain Folks Music Awards”, balvu par albumu “Brass-A-Billy” kā labāko 2008./2009. gada albumu ”rockabilly” kategorijā. 2004. gadā Andersona albums “Sentimental” tika nominēts mūzikas ierakstu gada balvai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+