Mobilā versija
+6.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
5. augusts, 2016
Drukāt

Šovakar Rīgas centrā slēgs satiksmi (Karte)

Foto - Valdis SemjonovsFoto - Valdis Semjonovs

Brīvības iela remontu laikā

Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka piektdienas vakarā no plkst.21 līdz sestdienas rītam plkst.8 būs slēgta satiksme Brīvības bulvāra posmā no Merķeļa ielas līdz Elizabetes ielai virzienā no centra.

Sakarā ar brauktuves asfaltēšanas darbiem, šajā posmā satiksme pilnībā tiks slēgta, autovadītāji aicināti izmantot apbraucamo ceļu līdz Krišjāņa Valdemāra ielai, pa Elizabetes ielu un tālāk turpinot savu maršrutu kā ierasts pa Brīvības ielu. Tāpat būs liegts labais pagrieziens no Merķeļa ielas uz Tērbatas ielu.

Sabiedriskā transporta pasažieriem jāņem vērā, ka virzienā no centra tie kursēs pa braukšanai pretējā virzienā paredzēto joslu, kura tiks norobežota.

Kā informē būvdarbu veicēji, meteoroloģisko apstākļu dēļ seguma atjaunošanas darbi var tikt pārcelti uz 6.augustu.

Seguma atjaunošana sākusies galvaspilsētas maģistrālajās ielās: Brīvības ielā no Raiņa bulvāra līdz Lāčplēša ielai un no Gaisa tilta līdz Juglas ielai, Lāčplēša ielā no Salu tilta līdz Avotu ielai, Juglas ielā no Kvēles līdz Malienas ielai un Lielvārdes ielā no Dzelzavas ielas līdz 84. vidusskolai.

Būvdarbi ilgs līdz jaunajam mācību gada sākumam, un tie tiek organizēti nepārtraukti, arī nakts stundās, kad pārsvarā notiek asfalta ieklāšana. Autovadītājiem jārēķinās, ka arī brīvdienās atsevišķi ielu posmi satiksmei varētu būt slēgti.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+