Mobilā versija
+3.0°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
3. maijs, 2014
Drukāt

Šovakar slēgs satiksmi 11.novembra krastmalā

Foto-LETAFoto-LETA

Slēgta transportlīdzekļu satiksme 11.novembra krastmalā.

Gatavojoties Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas svinībām, no šā vakara plkst.21 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Rīgā 11.novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai, kā arī 11.novembra krastmalai pieguļošajā paralēlajā ielā Vecrīgas pusē, starp Jaunielu un Poļu gāti, kā arī Bīskapa gātes posmā no Herdera laukuma līdz 11.novembra krastmalai.

Transportlīdzekļu stāvēšanas un apstāšanās liegums šajā 11.novembra krastmalas posmā stāsies spēkā jau no plkst.17.

Satiksmi plānots atjaunot līdz 5.maija plkst.11.

Minētajā laika posmā tiks organizēta divvirzienu satiksme Pils ielas posmā no Poļu gātes līdz Doma laukumam un Doma laukuma posmā no Pils ielas līdz Jēkaba ielai.

Kā ziņots, 4.maijā, pilsētas centrā tiks ierobežota satiksme, tostarp autotransportam būs slēgta 11.novembra krastmala, aģentūru LETA informēja Rīgas domē.

4.maijā no plkst.7 līdz 15 transportlīdzekļiem tiks aizliegts apstāties un stāvēt Aspazijas bulvāra 50 metru garā posmā no Kaļķu ielas virzienā uz Teātra ielu, parka pusē, un Zigfrīda Annas Meierovica bulvāra 50 metru garā posmā no Kaļķu ielas virzienā uz Smilšu ielu, parka pusē.

Savukārt no plkst.7 līdz 18 transportlīdzekļiem būs aizliegts apstāties un stāvēt Kaļku ielas abās pusēs, posmā no 11.novembra krastmalas līdz Rātslaukumam.

No šodienas plkst.17 līdz 5.maija plkst.11 tiks slēgta tauvošanās vieta, 14.piestātne, 11.novembra krastmalā lejpus Akmens tilta, un tauvošanās vieta, 17.piestātne, lejpus Akmens tilta.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (31)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+