Mobilā versija
+24.8°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
7. maijs, 2016
Drukāt

Šovasar Mežaparkā par 12 000 eiro rīkos īpašu 3D mākslas festivālu

Foto-LETAFoto-LETA

SIA “Rīgas meži” daļa “Mežaparks”, kas apsaimnieko kultūras un atpūtas parku “Mežaparks” šogad organizēs pirmo starptautisko trīsdimensiju mākslas festivālu “Rīgas ilūzijas”, tam atvēlot 11 900 eiro, neieskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN), liecina informācija Iepirkumu uzraudzības birojā.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja “Rīgas mežu” valdes loceklis Edgars Vaikulis, festivāla laikā 12 starptautiski atzīti mākslinieki “Mežaparka” teritorijā veidos lielformāta 3D ilūzijas uz asfalta. Festivāla mērķis – bagātināt Rīgas un kultūras un atpūtas parka “Mežaparks” piedāvātās atpūtas un izklaides iespējas, sekmējot mūsdienu profesionālās mākslas attīstību.

Vaikulis uzsvēra, ka šis ir ievērojams notikums Latvijas kultūras dzīvē. “Esam pirmie Baltijā, kas ir sadūšojušies ko tādu organizēt,” viņš pauda.

Jau ir zināms, ka festivālā piedalīsies 11 pasaules līmeņa 3D mākslinieki no Meksikas, Krievijas, Argentīnas, Nīderlandes, Itālijas, Ukrainas, Vācijas, Spānijas un Ritums Ivanovs no Latvijas. 2.jūnijā par pasākumu sīkāk informēs preses konferencē, pastāstīja Vaikulis. Šajā dienā mākslinieki jau sāks gleznot parka teritorijā.

Pievienot komentāru

Katrs pats sava darba stāža detektīvs (7)Pieprasot vecuma pensiju, laikus jāsavāc dokumenti par darba mūžu līdz 1996. gadam
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+