Mobilā versija
+9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
7. maijs, 2016
Drukāt

Šovasar Mežaparkā par 12 000 eiro rīkos īpašu 3D mākslas festivālu

Foto-LETAFoto-LETA

SIA “Rīgas meži” daļa “Mežaparks”, kas apsaimnieko kultūras un atpūtas parku “Mežaparks” šogad organizēs pirmo starptautisko trīsdimensiju mākslas festivālu “Rīgas ilūzijas”, tam atvēlot 11 900 eiro, neieskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN), liecina informācija Iepirkumu uzraudzības birojā.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja “Rīgas mežu” valdes loceklis Edgars Vaikulis, festivāla laikā 12 starptautiski atzīti mākslinieki “Mežaparka” teritorijā veidos lielformāta 3D ilūzijas uz asfalta. Festivāla mērķis – bagātināt Rīgas un kultūras un atpūtas parka “Mežaparks” piedāvātās atpūtas un izklaides iespējas, sekmējot mūsdienu profesionālās mākslas attīstību.

Vaikulis uzsvēra, ka šis ir ievērojams notikums Latvijas kultūras dzīvē. “Esam pirmie Baltijā, kas ir sadūšojušies ko tādu organizēt,” viņš pauda.

Jau ir zināms, ka festivālā piedalīsies 11 pasaules līmeņa 3D mākslinieki no Meksikas, Krievijas, Argentīnas, Nīderlandes, Itālijas, Ukrainas, Vācijas, Spānijas un Ritums Ivanovs no Latvijas. 2.jūnijā par pasākumu sīkāk informēs preses konferencē, pastāstīja Vaikulis. Šajā dienā mākslinieki jau sāks gleznot parka teritorijā.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+