×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
20. maijs, 2014
Drukāt

Šovasar sāks labiekārtot Juglas promenādi

Foto: LETAFoto: LETA

Rīgas pašvaldība šogad plāno labiekārtot Juglas promenādi – tur taps jauni spēļu un sporta laukumi, tiks veidoti gājēju celiņi un uzstādīts jauns ielu apgaismojums, informē Rīgas domē.

Pilsētas attīstības komiteja pagājušajā nedēļā atbalstīja Ziemeļu izpilddirekcijas lūgumu projekta Juglas promenādes labiekārtošanas pirmās kārtas īstenošanai piešķirt 400 000 eiro no pilsētas infrastruktūras fonda līdzekļiem.

Pirmās kārtas laikā paredzēts iekārtot sporta laukumus bērniem un senioriem, atjaunot apstādījumus, bruģēt celiņus un uzstādīt apgaismojumu. Plānots, ka teritorijas labiekārtošana sāksies šīs vasaras otrajā pusē un tiks pabeigta divu gadu laikā.

Kā norāda pašvaldība, Rīgas dome pēdējos gados jau izveidojusi jaunas aktīvās atpūtas zonas un peldvietas Lucavsalā, Ķīpsalā un Ķengaragā.

Vēl iedzīvotāju atpūtai pielāgots AB dambis, labiekārtota Mārupītes apkārtne, tostarp izbūvēts Zaļais veloceliņš, no jauna izveidots parks Pļavniekos, kā arī veikti citi apkārtnes sakārtošanas darbi, atvēlot tam vairākus miljonus eiro.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+