Uncategorized

Šovmenis Renārs Zeltiņš filmēsies ”Dvēseļu putenī”0

Publicitātes foto

Sākusies filmēšana vēsturiskajai Latvijas kara filmai ”Dvēseļu putenis”, kurā pie būtiskas lomas ticis arī populārais šovmenis Renārs Zeltiņš. Kā informē portāls Skaties.lv, viņš filmā atveidos strēlnieku Spilvu.

Filmas pirmo ainu uzņemšanā, kas ilgs līdz 4. jūnijam, iesaistīsies 29 aktieri un aptuveni 750 masu skatu dalībnieki. ”Dvēseļu putenis” filmēšana atklāta ar strēlnieku iesaukšanas ainām, jauniesaukto fotografēšanos un skolas balles ainām Rīgas Latviešu biedrības namā. Tas arī vēsturiski ir bijis viens no pirmajiem strēlnieku iesaukšanas punktiem.

Strēlnieku iesaukšanas punkta ainu filmēšanā piedalījies arī šovmenis Renārs Zeltiņš. ”Renāra Zeltiņa loma ir visai svarīga – strēlnieks Spilva ir viens no filmas galvenā varoņa Artūra (atveido Oto Brantevics) paziņām. Kopumā filmēšanas laukumā Zeltiņš pavadīs 11 dienas,” atklāj filmas ”Dvēseļu putenis” sabiedrisko attiecību vadītāja Eva Mežīte.

Filmā ”Dvēseļu putenis” galveno aktieru vidū ir vairāki Latvijā plaši zināmi profesionāļi – Vilis Daudziņš, Ivars Krasts, Gatis Gāga, Mārtiņš Vilsons, Rēzija Kalniņa, Raimonds Celms, Jēkabs Reinis, Ieva Florence un citi. Lielu interesi par piedalīšanos filmas tapšanā izrāda Latvijas iedzīvotāji – masu skatiem pieteikušies vairāk nekā 500 brīvprātīgo.

LA.lv