×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
17. februāris, 2015
Drukāt

Sozinovs: nevar apgalvot, ka autobusā bērnam uzbrucis Imantas pedofils (6)

Foto: LETAFoto: LETA

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas priekšnieks Andrejs Sozinovs.

Nevar viennozīmīgi apgalvot, ka Rīgā autobusā bērnam uzbrukušais vīrietis ir tā dēvētais Imantas pedofils, otrdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes kriminālpolicijas vadītājs Andrejs Sozinovs.

Viņš pauda, ka savulaik, kad atklātībā nonāca pirmā informācija par tā dēvētā Imantas pedofila uzbrukumiem 10 gadus vecām meitenēm, bijusi liela sabiedrības atsaucība, palīdzot atklāt varmāku, savukārt autobusā Rīgā cilvēki ilgstoši vienaldzīgi noraudzījušies, kā pieaudzis vīrietis uzmācas mazam bērnam

Sozinovs aicināja gadījumos, kad ir novērojama pieauguša cilvēka mēģinājums kaut kur aizvest bērnu pret viņa gribu, uzreiz ziņot policijai.

Jau ziņots, ka pagājušajā nedēļā kāds vīrietis, kura pazīmes ir ļoti līdzīgas tā dēvētajam Imantas pedofilam, ar varu no autobusa centies izraut desmit gadus vecu meiteni. Viņa pretojusies, taču neviens no pasažieriem viņai nav palīdzējis. Vienīgā, kas reaģējusi uz vīrieša mēģinājumiem izraut no transporta meitseni, bijusi kāda sieviete, kura iesaistījusies, un vīrietis meiteni palaidis, bet pats aizbēdzis no notikuma vietas.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Tas, ka praktiski neviens tev nepalīdzēs, ja ar tevi notiks, kas slikts, ir ierasta prakse jau gadu desmitiem. Vēsturiski ir pierādījies, ka vislielākā iespēja izdzīvot ir tiem, kas nekur neiejaucas. Lai iejauktos, ir vajadzs spēcīgi attīstīts garīgums, laikmetā, kad valda ateisms, garīgums nav modē. Ja cilvēks tic, ka dzīvos arī pēc nāves, viņam nav žēl ziedoties kāda labā, kas ir svešs, nav viņa draugs vai radinieks. Tad bailes, ka uzbrucējs var tev ko nodarīt, ir vieglāk pārvarēt.

  2. Šokējoši, tiešām Atbildēt

    Šokējoši, tiešām.

  3. Kāda starpība, bija vai nebija Imantas pedofils – drausmīga ir cilvēku attieksme un vienaldzība.

  4. Vīri pavisam bābiski palikuši

  5. Jauki turpināsim būt vienaldzīgi un redzēsim cik tālu aiziesim,kaut gan tas jau ir redzams Valsts mērogā.

Draugiem Facebook Twitter Google+