Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
24. aprīlis, 2014
Drukāt

“Spaiss” joprojām pieprasīts

Policijas foto. Spaiss, narkotikasPolicijas foto. Spaiss, narkotikas

Kopš 9. aprīlī spēkā stājušies Krimināllikuma grozījumi, policija aizdomās par jauno psihoaktīvo vielu tirgošanu sākusi 12 kriminālprocesus un aizturējusi piecas personas, informē Valsts policijas Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes 2. nodaļas priekšnieks Sandis Radziņš. Šajā laikā policija izņēmusi 750 iepakojumus ar, iespējams, apreibinošām vielām. Kopš Krimināllikuma grozījumiem visas tirdzniecības vietas slēgtas, taču policija novērojusi, ka bijušie klienti meklē iespējas, kā apreibināties. Tas liecina, ka pieprasījums pēc “spaisa” saglabājas.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+