Mobilā versija
+1.9°C
Beāte, Beatrise
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
2. februāris, 2014
Drukāt

Spāņi protestē pret “Coca-Cola” rūpnīcu slēgšanu (1)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Around two thousands people including Coca-Cola employees of Fuenlabrada's factory take part to a march to protest against the closure of four Spanish plants, in Madrid on February 2 , 2014. The company's Spanish subsidiary, Coca-Cola Iberian Partners, planned to shutter its plants in the northwestern Asturias region, the Balearic Islands, near Madrid and in southeastern Alicante, the union said in a statement on January 22. Placards read "Layoffs zero" or "Crucified by Coca-Cola." AFP PHOTO/ DANI POZO

Tūkstošiem “Coca-Cola” rūpnīcu strādnieku svētdien, 2.februārī, izgāja Madrides ielās, protestējot pret rūpnīcu slēgšanu, kā dēļ darbu zaudēs 750 cilvēki.

Tūkstošiem protestētāju, ģērbušies cepurēs un vestēs ar ASV atspirdzinošo dzērienu kompānijas logo, devās gājienā pa Madrides un Alikantes ielām, kur plānots slēgt “Coca-Cola” ražotnes.

“Coca-Cola” paziņojusi par plāniem slēgt četras ražotnes Spānijā, kur tiks atlaisti 750 strādnieki, bet vēl 500 pārvietoti uz citām rūpnīcām.

Kompānija pagājušā mēnesī paziņoja, ka ražotņu slēgšana jāveic, lai uzlabotu darbības efektivitāti.

Turpretī strādnieki uzstāj, ka darbinieku atlaišana ir nepamatota, jo kompānija gūst peļņu.

Rūpnīcas galvaspilsētas Fuenlabradas piepilsētā, kas ir viens no Madrides nabadzīgākajiem rajoniem, strādnieki kopš piektdienas uzsākuši streiku.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Duraki tie spaanji, ka protestee.

    Muljkju zemiitee gan tuudalinji buutu sajuusmaa ka ruupniicu aizklapee ciet un jo iipashi kokakolas ruupniicu.

    Jo muljkju zemiitee nekaadas ruupniicas buut nedriikst.

Bērza finierkluču audzes atmaksāsiesVai tiesa, ka no bērza 35 gados iespējams iegūt finierklučus? JĀNIS STRENČU NOVADĀ
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Aptauja: Latvijā vairāk nekā 60% strādājošo nav apmierināti ar atalgojumuSaskaņā ar vadošā interneta personāla atlases uzņēmuma CV-Online veikto aptauju Baltijas valstīs par atalgojuma atbilstību ieguldītajam darbam, Latvijā ir salīdzinoši visaugstākais darbinieku skaits, kas uzskata, ka saņem adekvātu atalgojumu pret ieguldīto darbu – 39% Latvijā, vairāk nekā 34% Igaunijā un mazliet virs 19% Lietuvā.
Draugiem Facebook Twitter Google+