Mobilā versija
+3.7°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
2. februāris, 2014
Drukāt

Spāņi protestē pret “Coca-Cola” rūpnīcu slēgšanu (1)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Around two thousands people including Coca-Cola employees of Fuenlabrada's factory take part to a march to protest against the closure of four Spanish plants, in Madrid on February 2 , 2014. The company's Spanish subsidiary, Coca-Cola Iberian Partners, planned to shutter its plants in the northwestern Asturias region, the Balearic Islands, near Madrid and in southeastern Alicante, the union said in a statement on January 22. Placards read "Layoffs zero" or "Crucified by Coca-Cola." AFP PHOTO/ DANI POZO

Tūkstošiem “Coca-Cola” rūpnīcu strādnieku svētdien, 2.februārī, izgāja Madrides ielās, protestējot pret rūpnīcu slēgšanu, kā dēļ darbu zaudēs 750 cilvēki.

Tūkstošiem protestētāju, ģērbušies cepurēs un vestēs ar ASV atspirdzinošo dzērienu kompānijas logo, devās gājienā pa Madrides un Alikantes ielām, kur plānots slēgt “Coca-Cola” ražotnes.

“Coca-Cola” paziņojusi par plāniem slēgt četras ražotnes Spānijā, kur tiks atlaisti 750 strādnieki, bet vēl 500 pārvietoti uz citām rūpnīcām.

Kompānija pagājušā mēnesī paziņoja, ka ražotņu slēgšana jāveic, lai uzlabotu darbības efektivitāti.

Turpretī strādnieki uzstāj, ka darbinieku atlaišana ir nepamatota, jo kompānija gūst peļņu.

Rūpnīcas galvaspilsētas Fuenlabradas piepilsētā, kas ir viens no Madrides nabadzīgākajiem rajoniem, strādnieki kopš piektdienas uzsākuši streiku.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Duraki tie spaanji, ka protestee.

    Muljkju zemiitee gan tuudalinji buutu sajuusmaa ka ruupniicu aizklapee ciet un jo iipashi kokakolas ruupniicu.

    Jo muljkju zemiitee nekaadas ruupniicas buut nedriikst.

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (13)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+